mtb.lv
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
mtb.lv workshop
Satiksmes noteikumi (anekdote...)

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
EdgarsEv
без колес

СообщениеДобавлено: Сб Июн 12, 2010 21:46    Заголовок сообщения: Satiksmes noteikumi (anekdote...) Ответить с цитатой

Sakarā ar velo vadītāja apliecības nepieciešamību internetā atradu šādu resursu http://www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/noteikumi/mk/csn.pdf

Lasu
22. Papildu prasības velosipēdu un mopēdu vadītājiem

219. Velosipēdam un mopēdam jābūt tehniskā kārtībā.

un tad

225. Velosipēdu vadītāji treniņnodarbību laikā vai organizētu sacensību laikā, ja tos noteiktā kārtībā pavada speciāli aprīkoti automobiļi, drīkst neievērot šo noteikumu 224.punktā, kā arī 219., 220., 221. un 223.punktā minētās prasības, ja tiek nodrošināta ceļu satiksmes drošība.

Sanāk, ka treniņos var braukt ar velosipēdu, kas nav tehniskā kārtībā... mani tā teikt izbrīnīja šis punkts! Vai nu es kaut ko nesaprotu, vai arī noteikumu gatavotāji kaut ko palaiduši garām Rolling Eyes

elektrolitr
заслуженный писатель сия форума

СообщениеДобавлено: Сб Июн 12, 2010 21:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Varbūt, atstarotājus nevajag tādā gadījumā?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора Skype Name
EdgarsEv
без колес

СообщениеДобавлено: Сб Июн 12, 2010 22:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

šitais punkts arī sajūsmina

227. Vietās, kur velosipēdu vadītāju braukšanas trajektorijas krustojas ar pārējo transportlīdzekļu braukšanas trajektorijām un velosipēdu vadītājiem ir priekšroka, velosipēdu vadītāji drīkst turpināt braukt tad, kad tie novērtējuši attālumu līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī novērtējuši to braukšanas ātrumu un pārliecinājušies par drošību.

Ja man ir priekšroka, tas nenozīmē, ka drīkstu braukt, man vēl jāskatās vai mani nenobrauks!

Nē nu daru to jau tik un tā... jo dzīvība tomēr dārgāka, bet noteikumos jau iestrādāta attieksme, ka autovadītājs nebūs vainīgs , ja nepalaidīs velovadītāju!

IEspējams, es atkal kaut ko nesaprotu? Rolling Eyes
jo ir jau vēls...

EdgarsEv
без колес

СообщениеДобавлено: Сб Июн 12, 2010 22:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

un vēl izraisa

230. Velosipēdu vai mopēdu vadītājiem aizliegts:
230.6. braukt pa ceļu, ja tam blakus atrodas velosipēdu ceļš;

būtu minējuši pie kuras zīmes, jo ir divas
viena zīme "velosipēdu ceļš"
un
otra "gājēju un velosipēdu ceļš"

Droši vien arī nebrauktu pa ceļu, ja veloceliņi piegultu ceļam kā Tallinā! Pat autobusi braucot "kabatās" tur palaiž velobraucēju.

Uzlikt "velosipēda ceļš" vietās kur uz ietves var nonākt, kad esi pārvarējis 15-20 cm lielu slieksni ... nu ļoti dabiski gribās tādu "likuma" pantu pārkāpt Sad

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> На дороге Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: