mtb.lv
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
mtb.lv workshop
Latvieshu valodas lietoshana forumaa

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sandis
-25 Yeti-biker

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2007 09:33    Заголовок сообщения: Latvieshu valodas lietoshana forumaa Ответить с цитатой

Šodien lasot forumu mani izbrīnija un aizvainoja šāda atieksme. Evil or Very Mad Gribētos saprast citu foruma dalībnieku attieksmi par valodas izvēli?
Personīgi neesu pilnvērtīgi mācijies krievu valodu un rakstību man nav izdevies apgūt Embarassed. Tādēļ es labāk rakstīšu latviešu valodā, nekā samocītā krievu valodā ar daudzām kļūdām.
P.S. Sadzīvē vienmēr lietoju sarunas biedram ērtāko sarunvalodu (kuru es pats māku Wink ), vai tā būtu latviešu vai krievu vai angļu. Šādā veidā izrādot cieņu pret sarunas biedru Exclamation
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sandis
-25 Yeti-biker

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2007 09:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

P.S. Kaut kas jocīgs notika ar nosaukumu "Latviešu valodas lietošana forumā"
Vai moderātors, lūdzu, to varētu izlabot? Embarassed
Педальный Мачо
мастерская MTB.LV, механик

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2007 10:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pilnīgi piekritu Sandim. Šī tēma jau bija dažreiz apspriesta forumā (laikam ar Viesuli, tagad jau neatceros Embarassed ), un es atkartoti varu pateikt, ka forums nav KRIEVU. Šī ir internacionāla vide un nekādiem tautības, relīgijas vai politisko uzzkatu aizspriedumiem nav vietas.
ZASKARam nav taisnība, ka te ir krievu forums, lieta ta ka lielāka lietotāju massa ir krieviski runājošie, tādēļ arī PAMATVALODA ir krievu (nav "tikai krievu"). Bet ja kāds rakstīs latviešu, angļu vai citā valodā - nav nekādu problēmu. Kurš nesapratīs - prasīs citiem. Būsim draudzīgi noskaņoti viens pret otru un palīdzēsim, ja vajadzēs. Mūsu valsts ir multinacionāla, forums arī. Nav jāstrīdējas par to, atstāsim to politiķiem

Ole Lukoe
Тёртый калач

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2007 10:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mazliet par foruma valodas piederību: forums ir par un ap riteņi.
Dokken
3,8 - 180 - 42,2

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2007 23:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Педальный Мачо писал(а):
Nav jāstrīdējas par to, atstāsim to politiķiem
Совершенно верно, надо же им (политикам) тоже чем то заниматься... Smile
Честно говоря меня эта ветка малехо запутала. Confused Я то сам могу по русски отвечать на латышский текст? Потому что сам тоже не совсем грамотно пишу по латышски.
А вообще рекомендую обращать внимание не на форму, а на содержание некоторых текстов форумчан.... Иногда, знаете ли, проскальзывает некоторая нетерпимость... Примеры сами вспомните. Surprised
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Педальный Мачо

СообщениеДобавлено: Вт Июн 26, 2007 09:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dokken именно об этом и речь, каждый отвечает на том языке, которым владеет в полной мере
Sandis
-25 Yeti-biker

СообщениеДобавлено: Вт Июн 26, 2007 10:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To Dokken:
Protams, ka var atbildēt krievu valodā. Wink
Vienkārši es nekad neesu sev atļāvies kādam aizrādīt, ka ar man runāt vai uzdot jautājumu var tikai latviski (tas attiecas arī pretējā virzienā). Tas no mana viedokļa ir ļoti aizvainojoši pret sarunas biedru. Exclamation
Rausis
Здрасте Вам!

СообщениеДобавлено: Вт Июн 26, 2007 11:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sandis писал(а):
To Dokken:
Protams, ka var atbildēt krievu valodā. Wink
Vienkārši es nekad neesu sev atļāvies kādam aizrādīt, ka ar man runāt vai uzdot jautājumu var tikai latviski (tas attiecas arī pretējā virzienā). Tas no mana viedokļa ir ļoti aizvainojoši pret sarunas biedru. Exclamation

SANDI, malacis Wink
EdgarsEv
без колес

СообщениеДобавлено: Пт Апр 03, 2009 16:46    Заголовок сообщения: internacionalnij ruskij jazik... respect , zachot... ctobi.. Ответить с цитатой

Shocked

Vladimir2007 писал(а):
EdgarsEv писал(а):
tofancheg писал(а):
Как обстановка на Юрмальской велодорожке ? стекла, ямы, канавы, обрывы и.т.д.

Uz veloceļina ir visas Tevis pieminētās ekstras... Patiesībā man liekas ka veloceliņu derētu kārtīgi noslaucīt nomazgāt... stiklu, smilšu un zemes dēļ... vietām ir pastrādājuši kurmji ... kur ir kā uz veļas dēļa... bet citādi... vēl izbraucams ceļš Wink

Draudzin! Te ne tikai latviesi...

Na velodorozhke mozhno vstretitj vsje Toboi upomnjanutije ekstri... Na samom delje, velodorozhku nadobilo bi osnavateljno podmestji, pomitj... chtobi otchistitj ot pilji stekla, zemlji i pilji... a tak zje mestami pobivalji kroti... i velodoroshka stala kak doska dlja belja mitja... no v itoge ... velodoroshka jesho mozhno projehatj...

Vladimir2007 : spasibo za sovet... ne vsje zhe ponimajet latishkij jazik... Sad

Shocked

sandra
З...ый флу...

СообщениеДобавлено: Пт Апр 03, 2009 19:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

он видимо хотел попросить отдельно повторить .....для двоечников Laughing
Педальный Мачо

СообщениеДобавлено: Пт Апр 03, 2009 20:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

to Vladimir2007 здесь не место для языковых ограничений или национальных предрассудков Wink каждый выражает свои мысли на том языке, который позволяет яснее излагать мысли.
Garin
заслуженный писатель сия форума

СообщениеДобавлено: Пт Апр 03, 2009 21:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Педальный Мачо писал(а):
to Vladimir2007 здесь не место для языковых ограничений или национальных предрассудков Wink каждый выражает свои мысли на том языке, который позволяет яснее излагать мысли.

Поддерживаю. Как-то некрасиво получается...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора Skype Name
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> Правила форума Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: