mtb.lv
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
mtb.lv workshop
Latvijas triatlona "treneru padome"

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> Triathlon
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
allen
заслуженный писатель сия форумаЗарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 1482

СообщениеДобавлено: Пт Авг 04, 2017 09:49    Заголовок сообщения: Latvijas triatlona "treneru padome" Ответить с цитатой

В конце 2015 года ЛТФ предложила создать тренерский комитет.
Состав:
1. Анатолий Левша, руководитель комитета
Триатлоном занимается с 1987 года, спортивно-педагогическое образование высшее, тренерская работа с 1992 года.
2. Владимир Кузьменко
Триатлоном занимается с 1988 года, спортивно-педагогическое образование высшее, тренерская работа с 2012 года.
3. Игорь Симинайтис
Триатлоном занимается с 2002 года, спортивно-педагогическое образование высшее, тренерская работа с 2014 года.
4. Карлис Калниньш
Триатлоном не занимался, спортивно-педагогическое отсутствует, тренерская работа с 2010 года.
5. Ингварс Ивановс
Триатлоном занимается с 2006 года, спортивно-педагогическое образование отсутствует, тренерская работа с 2015 года.

Далее приведена стенограмма общения между собой членов комитета через эмайл.
Без купюр.08.11.2015 17:21
Sveiks visiem.
Rakstu šo vēstuli sakarā ar to, ka nespēšu piedalīties LTF sēdē šo Trešdien.
Tomēr, gribu izteikt savu viedikli par 2 jautājumiem a) Algota Trenera vietu un b) Kuzmenko uzvedību
a) Beidzot!! Mums ir izdevies dabūt algotu trenera vietu, uzskatu, ka šis ir mūsu lielākais sasniegums tiktāl, jo spējām pārvarēt / apiet visus politiskos šķēršļus un izcīnījām to, kas mums pienākas. Rīgas triatlons, iespējams, un Andreja piedalīšanās Baku arī bija galvenie noteicēji, kas beidzot mūs uzlika uz Latvijas Sporta (politiskās) kartes un mūs spēja pamanīt! Paldies visiem it īpaši Vilnim un Kārlim, kuri apsita visus LOK un citu institūciju sliekšņus, kā arī Andrejam un Man par darbu Smile.
Uzskatu, ka šo vietu ir jādod tam indīvīdam, kurš:
1) ir sekojoši izskolots / licenzēts untt.
2) vēlas strādāt Latvijas triatlona vārdā nevis pats sev, cilvēkam ambiciozam, patriotiskam, godprātīgam un ar lieliem mērķiem.
3) šim cilvēkam ir jāstrādā Rīgā un jāveido grupa Rīgā, galvaspilsētā, kurā ir 10 - 20. reizes vairāk iedzīvotāju nekā pārējas Latvijas pilsētās. Pilsētā, kurā ir DZĪVE, nākotne, kaut kāds reāls uzplaukums, salīdzinājumā ar mirstošu Dobeli, Liepāju, Jelgavu vai Daugavpili (kurā pats agrāk dzīvoju un redzu atšķīrību).
4) jA MĒS reāli gribam attīstīt triatlonu, tad to ir jādara Rīgā un tikai šeit, tas ir stratēģiski svarīgākais lēmums. Mums ir jāizveido grupa par kuru runā, zin netikai vecāku sabiedrībā bet arī Latvijas sporta aprindās un tikai tad mēs varēsim reāli konkurēt ar citiem sporta veidiem. Šī dotācija ir mūsu iespēja to izdarīt, jo beidzot būs kāds cilvēks kas spēs ziedot visu savu laiku un pilnvērtīgi realizēt projektu (Uzsaktu, ka šis cilvēks nevar būt Sindija Veinberga: (tikai manas domas), jo viņai bija iespēja to izdarīt ar Federācijas atbalstu gandrīz 2 gadu laikā, taču uzliktās cerības netika realizētas, kā arī man brīžiem viņas neizdarības vai citu apstākļu dēļ vajadzēja trenēt veselu 4 cilvēku lielu grupu).Saku to tādēļ, ka mums ir vajadzīgs cilvēks kurš regulāri ies uz skolām, visādiem citiem pasākumiem un aģitēs bērnus piesaistīties triatlonam tā, kā to dara futbolisti, volejbolisti untt. VISS ir Izdarāms, ja grib!!!
b) Kuzmenko ir jādiskvalificē no Latvijas Triatlona uz visiem laikiem. Šis cilvēks dzīvo citā pasaulē un manuprāt nav psiholoģiski stabils. Laikam dopings ko lietoja 90.jos un 2000šo gadu sākumā ir atsājis iespaidu uz smadzeņu darību. Viņa darbībā reāli traucē un apdraud Latvijas Triatlona attīstību. Šis cilvēks ir destruktīvs un nespēj veidot attiecības nearvienu, kā arī negrib sadarboties un vienmēr meklē kašķi. Otrkārt, viņa izdarība ar iesniegumiem uz RD un Burtnieka novada domi (Valmiera: Savēlijs Suharževskis) ir krašs pārkāpums, par ko ir jāsoda.
Vladimir: kas tu tāds esi lai rakstītu uz RD un Burtnieku Domi, un vēl kaut prasīt, ko tu iedomājies. Kurš tev deva pilnvaras? Es vienmēr klusēju par tavām vēstulēm Olgai Suharževskai par Savēliju un prasību viņu trenēt, neskatoties, ka viņam jau ir treneris: ES, kura vadībā viņš nemitīgi progressē.Kas ar tevi notiek? ja tev vajadzīga med. palīdzība paprasi taču nu?
Vēlreiz uzsveru un aicinu diskvalificēt V. Kuzmenko no Latvijas Triatlona sabiedrības: liegt startēt viņam un viņa kluba sportistiem (zem Piramida Triathlon Club logo) visās Latvijas Triatlona sacensībās, kur iet zem LTF afišas, kā arī viņam pašam liegt pārstāvēt Latvijas valsti Officiālos Baltijas Kausa, ETU un ITU matčos.
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs
LTF

09.11.2015 9:21
Sveicināti!
Pirmkārt, paldies LTF prezidentam, ģensekr.un citiem federācijas cilvēkiem, ka viņi ir piesaistījuši labus fin.līdzejļus, ko var tērēt mūsu labākie triatlonisti treniņnometnēm un sacensībām.Sliktākais ka feder. valdē ir cilvēki, kas
nepārtraukti sēj aizdomas, neuztiticību, nerēķinās ar valdes pieņemtiem lēmumiem( lēmumi par treniņnometņu organizēšanu un piedalīšanās starpt. sac. un citi)Man arī jautājums, kāda daļa Kuzmenko kungam ir par Dobeles triatlonistu treneru darbu, vai viņš ir sporta skolas darba devējs, direktors, maksā darba algu? Kāds sakars ar Rīgas Domes un Burtnieku novada Domes piešķirto finansējumu?
Par valdes sēdi:
Piedāvāju apstiprināt LR triatlona izlases kandidātu sarakstus vadoties no pagājušās sezonas rezultātiem ņemot vērā izpidītos kritērijus.( sarakstus izskatīt valdes sēdē)
Turpināt iesākto ar normatīvu kārtošanu, nedaudz tos piekoriģējot.( varēs redzēt sportistu progresu vai regresu ) un federāc. stimulēt labākos piešķirot 200EUR MTN( tikai ne idividuāli bet centralizēti), apmaksāt 3starpt.startus un sac.formas-kā šogad.
Jauniešu sastāvam kritēriji obligāti, junioriem un pieaugušajiem rekomendējoši.
Arī nākošajā sezonā februāra menesī rīkot sac. normatīvu kārtošanu un pēc tiem plānot līdzekļus( ja tādi būs) pavasara tr.nometnēm.
Pēc pirmajiem triatlona startiem( Vamiera, Kupišķi) redzēsim reālo situciju par izlasas sportistu spējām, un tad varēs plānot starp.sac.konkrētāk.
Ar cieņu,
A.Levša

22.02.2016 12:57
Latvijas izlases sastāvs.
Projekts
1. Latvijas izlases sastāvu nosaka treneru komiteja.
2. Treneru komiteja sastāv no treneriem.
3. Balsstiesības ir trenerim (vai vecākam), kuram sportists ir Latvijas izlases sastāvā.
4. Maksimālais Latvijas izlases sastāvs:
Vīrieši - 2 cilvēki
Sievietes - 2 cilvēki
U 23 vīrieši - 1 cilvēks
U 23 sievietes - 1 cilvēks
Jaunieši 16-19 g. - 3 cilvēki
Jaunietes 16-19 g. - 3 cilvēki
Jaunieši 15 g. - 1 cilvēks
Jaunietes 15 g. - 1 cilvēks
5. Obligātās prasības - spēja finišēt Eiropas čempionātā. Ja sportists nespēj tikt galā ar šo pieprasījumu, tad tā finansējums beidzas.
6. Sportista pienākumi:
Piedalīties ITU kalendāra sacensībās vismaz 2 reizes gadā.
Piedalīties ITU kalendāra sacensībās pēc LTF pieprasījuma.
Katru gadu veikt veselības pārbaudes LOVā.
7. Katram sportistam no Latvijas izlases sastāva, LTF nodrošina:
- Dalības maksu ITU kalendāra sacensībās
- Starta kombinezons
- Gada finansējumus
- Apmaksā testus LOVā 2 reizes gadā.
8. Latvijas izlases sastāva noteikšanas procedūra.
Latvijas izlases sastāvu nosaka saskaņā ar iepriekšējā gada rezultātiem ITU kalendāra sacensībās.
Pirms pirmā finanšu dotācijas vai piedalīšanās ITU kalendāra sacensībās, sportistam ir pienākums apstiprināt savu fizisko formu un nodrošināt rezultātu protokolus peldēšanā un skriešanā, lai apstiprinātu fizisko formu, kura nav sliktāka nekā iepriekšējā sezonā.
Pirmā korekcija notiek pēc pirmā triatlona ar ITU noteikumiem.
Izmaiņām sastāvā vajadzētu būt tādām, lai valsts izlasē sportisti varētu parādīt labāko rezultātu Eiropas čempionātā.
Ar vienādu fizisko sagatavotību priekšroka tiek dota sportistam kuram ir labāks rezultāts peldēšanā.
Pirms iekļaut sportistu Latvijas izlases sastāvā tam ir jāveic EKG (prasības ITU) un sporta ārsta izziņa.
Atbildīgais par sportista fizisko un veselības stāvokli ir viņa treneris (vai vecāki).
Sportists, kas nav iekļauts Latvijas izlases sastāvā var piedalīties ITU kalendāra sacensībās par saviem līdzekļiem.
V.Kuzmenko


23.02.2016 0:15
Cien. koleģi,
Skatoties uz Vladimira ieteikto projektu, es personīgi 100% piekrītu punktiem: #1 un #2. Vienīgajs, nevis "komiteja", bet: "padome".Un cik mums ir jau zinams - Padome tika iecelta, kurai Anatolijs ir iecelts par "Priekšsedētāju", kura kandidatūrai es arī piekrītu. Kas attiecās uz #3 par "Balsstiesībam" - tie ir tikai un vienīgi treneriem. Izņēmumi par sportista piedalīšanos mēdz būt tikai gadījumos:ja pats sportists atsakās piedalīties sacensībās ja sportists ir jaunāks par 18 g. un viņu vecāki vai vecāku aizbildņi noliedz sportista piedalīšanos sacensībās.
#4 Sastāvs
Manuprāt Virieši un Sievietes, mūsu gadijumā pilnīgi pietiekoši aprobežoties ar 1 + 1 variantu, un ja nav Sievietes, kas var pārstāvēt Latviju ETU vai ITU sacīkstēs, tad Virešu "kvota" paliek par vienu cilvēku lielāka - 2.
Savukārt U23 vajadzētu palielināt uz 2 + 2 variantu. Jo pēc Junioriem mums ir pietikoši daudz cilvēku, kas var pārstāvēt Latviju uz ETU un ITU atčiem, ka arī ja gadījumā ja U23 sievietes nav, tad var palielināt viriešu "kvotu"
Kas attiecās uz pieminēto kategoriju Juniores 16 - 19 g.v. tur ir viss pietiekoši labi iecelts, bet Youth kategoriju vajadzētu atkal paplašināt līdz 3 cilv, jo tie var piedalīties YOUTH kategorijas ETU sacīkstēs bet tikai stafešu variantā.
#5 ir saprotams, bet, ka mēs visi zinam, sportā arī pastav situācijas "Force Major", kurās apsveruma deļ sportists var kļūst nespējigs finišēt.
#6 Es piekrītu pirmiem 2-iem zempunktiem. Kas attiecās uz LOV parbaudījumu, it īpaši Elites un U23 gruppas sportistiem, tas var kodināli ietekmēt uz kopējo budžetu, to var samazināt uz 1 reizi, pārejās reizēs (ja nepieciešams) sportistam ir pašam jākonsultējās ar savu SPORTA ārstu, un pēc viņa nosutījuma pašam attiecīgi jārīkojās.
#7 Es piekrītu pirmiem diviem zempunktiem, kas attiecās uz 3. zempunktu, par finansējuma piešķiršanu - treneru padome izvirza savejo ieteikumu LTF vadībai, kas talāk izvertē situāciju un pieņem lēmumu. 4. zempunkts sakrīt ar manu komentāru priekš 6. punkta.
#8 Latvijas izlases sastāva noteikšanas procedūra.
"Latvijas izlases sastāvu nosaka saskaņā ar iepriekšējā gada rezultātiem ITU kalendāra sacensībās." - ETU un ITU kalendara sacīkstes
Pirms pirmā finanšu dotācijas vai piedalīšanās ITU kalendāra sacensībās, sportistam ir pienākums apstiprināt savu fizisko formu un nodrošināt rezultātu protokolus: TRIATLONĀ, vai visos 3 veidos atsevišķi. Mēs neesam "skrienošie peldētāji", mēs esam - Triatlonisti. Ka arī atlasi EČ un PČ veikt pirms 2 mēnešiem no sacīkšu dienas.
"Izmaiņām sastāvā vajadzētu būt tādām, lai valsts izlasē sportisti varētu parādīt labāko rezultātu Eiropas čempionātā." - izmaiņas izlases sastavā ir jādara (ja nepieciešams) saskaņā ar treneru padomes iedotām rekomendācijam.
"Ar vienādu fizisko sagatavotību priekšroka tiek dota sportistam kuram ir labāks rezultāts peldēšanā." - pilnīgi nepiekrītu šīm punktam. Mūsu federācijas vēsturē pietiekoši daudz gadijumu, kad labāka peldēšana dod pretējo rezultātu. Sportistiem jātiesā tikai un vienīgi pēc gala rezultāta.
"Pirms iekļaut sportistu Latvijas izlases sastāvā tam ir jāveic EKG (prasības ITU) un sporta ārsta izziņa." - piekrītu, kaut gan es neatceros ka ITU pieprasa EKG rezultātus, sacīkšu piedalīšanas atļaujai.
"Atbildīgais par sportista fizisko un veselības stāvokli ir viņa treneris (vai vecāki)." - Vietējas sacīkstēs - piekrītu, bet ETU vai ITU sacīkstēs federācija ir atbildīga par sportista veselību. (ja ir nepieciešams es atradīšu šī noteikuma pantu)
"Sportists, kas nav iekļauts Latvijas izlases sastāvā var piedalīties ITU kalendāra sacensībās par saviem līdzekļiem." - piekrītu, jo tā arī vienmēr bijis.Re ir mani komentāri. Cēru uz konstruktīvo saraksti vai diskussiju. Ka arī varu piedavāt norīkot SKYPE konferenci, sakarā ar šo jautājumu. Ka arī gaidu piedavājumus par datumu.Otrais variants mēdz būt: satikties pirms Ogres triatlona, vai tieši pēc šim sacīkstēm.
Ar cieņu,
Igors Siminaitis
Latvian Triathlon Federation
Coach
+371-2-613-88-85

23.02.2016 10:13
Labdien,
Protams ir labi uzsākt diskusiju par Latvijas izlasi, bet jāsaprot kāds ir mērķis noteikt šo izlasi - iztērēt naudu? Tūlīt varu pieteikt sportistus un tie arī finišēs - vai mērķis būs sasniegts? Diez vai! Saprotu, ka vajag ārzemju startus, bet paši zinām, ka Elites sportistu mums nav (Skarbi, bet patiesi.). Ir daži juniora vecuma sportisti ar spēju finišēt ETU kausa posmos un tālāk? Tad ko mēs tajā izlasē ieskaitīsim? Kā aizpildīsim šīs tukšās un vakantās vietas? Piekrītu arī, ka nevar "pārtaisīt" peldētāju, riteņbraucēju vai skrējēju par triatlonistu un tādēļ tas ir jādara jau no krietni jaunāka vecuma. Māja tiek būvēta no pamatiem un beigās ir jumta spice, jeb citiem vārdiem sakot - sākam ar bērniem-jauniešiem (pamatos) un tad tiekam pie "Elites" sportista. Ne visi sasniegs "Elites" līmeni (labi ja no 50 būs 1), bet tie 50 ir vajadzīgi, lai mums būtu 1 elites sportists! Tātad ja mēs gribam piedāvātos četrus "Elites" sportistus mums vajag vismaz 200 bērnus apakšā (Papildus U23, juniori - rēķiniet paši un šiem arī ir jābūt pietiekamā skaitā, lai nodrošinātu "Eliti") Paskatoties Latvijas Kausa izcīņu triatlonā mēs īpaši lepoties ar bērnu un jauniešu skaitu nevaram. Varam koncentrēties uz tiem pāris sportistiem, kas mums ir, bet labuma no tā nākotnē mums nebūs un mēs turpināsim muļļāties. Paši zinām, ka Latvijā nevienā no sporta skolām nav triatlona grupas un viss ir entuziasma pamata un vecāku finasējuma. Es ieteiktu koncentrēties uz bērniem-jauniešiem, lai tiktu sporta skolās (piem. 2016 gadā Latvijas sporta skolām tiek 11 miljoni EUR treneru finansēšanai!). Neviens nav gatavs uzreiz dot trenera likmi, jo prasa rezultātus utt., bet tas jau ir mūsu pašu ziņā kā pārliecināt pašvaldības vai sporta skolas, lai mūs pieņem. Anatolijs un Raivis es domāju ir pudu sāls uz šo apēduši un var sniegt gan risinājumus, gan atklāt problēmas. Ko es ar to gribēju teikt - beidzam dalīt naudu un sākam strādāt ar sportistiem!!! Ar naudu visu neatrisināsi! Nebūs grupu, nebūs rezultātu, nebūs "Elites"!
Jauki ir strādāt ar vienu vai diviem sportistiem un piemēram doties uz nometni ārzemēs, bet vai nebūtu lielākās ieguvums, ja uz nometni dotos 20? Vienam sportistam saplānot sezonu ir iespējams, bet izdariet to ar 20, pie tam ar dažādiem vecumiem un interesēm (vienam skolā eksāmeni, vienam māsa precas utt.). Nesaku, ka šī brīža sportisti nav pelnījuši atbalsu - piem. Suharževskis, Škartāne, bet vai aiz viņiem būs citi Suharževski un Škartānes? Apzinoties, ka 20 nevaram aizvest uz ārzemēm varbūt vajag koncentrēties uz ko lētāku, piemēram, rīkot nometnes tepat Latvijā lielākam sportistu skaitam? Es tomēr ieteiktu apzināt visus sportistus (triatlonistus) Latvijā un tikai tad sāk domāt un pieņemt lēmumus. Ir sportisti, kuri trenējas individuāli un vai kāds viņus ir uzrunājis (piem. Edgars Asaris-Indriķis, mazais Liepa, Levickis u.c.), ja tas ir darīts OK. Es varu atbildēt par sava kluba sportistiem un es plānoju viņu sezonu, lai visiem būtu maksimāli izmatotas viņu spējas.
Šobrīd neredzu jēgu noteikt izlasi, jo sportisti ir tik cik viņi ir un nosakot izlases kritērijus sportisti uzreiz vairāk nekļūs! Tad kad stāvēs rinda uz izlasi tad būs jānosaka kritēriji, lai tiktu izlasē!
Triatlonisti mums ir zināmi un manā ieskatā jāsniedz atbalstu esošajiem pēc uzrādītajiem rezultātiem no 2015. gada sezonā koncentrējoties uz junioriem! Skatāmies, ko var izdarīt junioru jaunpienācēji. Kā atskaites sacensības jāizmanto Dobeles supersprints (Varētu būt atlase Ungārijai) un Kupišķi. Nu nav jāskrien ja mums "īstu" juniora vecuma sportistu nav! 1999. gadā dzimušie vēl būs juniori 2018.gadā! Izdzīsim tagad - sapnis par "Eliti" izgaisīs. Ungārijas varētu būt laba "motivācija" jauniešiem.
Atbalstu, ka kādam ir jādodas uz Jauniešu festivālu Ungārijā (supersprints) un uz to vajadzētu arī koncentrēties mūs pašmāju "mazajiem" junioriem. Diemžēl tas sakrīt ar Latvijas olimpiādi un to ietekmēt mēs nevarama un šeit atkal ir jāplāno, kas kuram ir svarīgāks. Manam klubam Danielai Leitānei galvenais starts būs olimpiāde (jo jauniešos varēs vēl nostartēt arī nākamajā gadā) un peldētājas noteikti peldēs (piem. Ziemas čempionātā peldēšanā tika izcīnītas medaļas.). No sava kluba varētu deleģēt divus līdz trīs sportistus uz startu Ungārijā. Bet nepretendēju uz tūlītēju vietu, bet gan atbilstoši uzrādītajiem rezultātiem Kupišķos un Dobelē.
Savam klubam plānoju "prikidku" Kupišķos un Dobelē, lai saplānotu atlikušo sezonu. Iespēju robežās plānoju nometni sezonas sākumā tepat Latvijā (aicināšu arī citus piedalīties pēc vēlmes). Galvenais starts junioriem Rīga un tad atkarībā no gatavības starts rudens pusē kādā no ETU posmiem.
Sezona ETU beidzas oktobrī un iespringt uz pavasari nez vai būtu pareizi. Arī visas sezonas garumā sportisti nav jāizspiež kā citroni, lai sāktos traumas. Treneriem godīgi ir jāapzinās savu sportistu spējas un viņi ir tie, kam ir jāplāno savu sportistu sezona un starti nākotnē. Tā ir arī atbildība par sportistu veselību!
Ar cieņu,
K. Kalniņš
SK "AQUATICS"
Valdes loceklis
26520497

23.02.2016 16:28
Igors,
Par 3 p. treneru komiteju bez ierobežoju skaitu, bet balsstiesīgs ir treneriem (vai vecāki, kam bērni darbojas bez trenerus un viņi ir izlases sastāvā) ), kam sportisti ir Latvijas izlases sastāvā.
Par 4p. katrs sportists U23 var startēt ari elite.
YOUTH kategorijas 15-17, ja mēs dotēsim uz EČ youth, tad mūsu juniori 16-17 tur vari startēt.
Par 5p. ja FM tad skatīsim atsevišķi.
Par 8p. šo gada EČ 26 mājā, 26 martā mums nav iespējams pārbaudīt divriteņus.
ITU kalendārs iekļauts triatlonus no visa pasaules, t.s. ETU
Par EKG ITU rules 2.4.ITU encourages athletes to undergo periodic health evaluation (PHE) including a 12 lead electrocardiogram (ECG) and to undergo a pre-participation evaluation (PPE) prior to engaging in competitive sport.

Kārlis,
Mans mērķis viens -- saņemt augsto vietu EČ un EK.
Finanšu jautājums vajag kārtot.
Beidzot mums haoss.
Es nepiekritu to, ka nevāra "pārtaisīt" peldētāju. Krievija izlases visa no bijušiem peldētajiem ar vismaz SM regālijām . Cits variants nav. Ja jūsu varat to demonstrēt es noņemšu cepuru.
Latvijas izlases sastāvs nevar traucēt Jums darboties ar mazuļiem.
Kam vel traucēt Latvijas izlases sastāvs ?
Tiem, kas grib saņemt naudu bez kādiem sasniegumiem ?
Visiem normālajam federācijām ir izlases sastāvs un visi saprot ka tur iekļauts.
Sportistiem vajag motivācijas.
Par Ungāriju. Tur nevajag deleģēt 2-3 no sava kluba, tur vajag nosūtīt 2-3 labāko meitenes un 2-3 zēnus no Latvija, protams pēc rezultātiem Dobelē un Kupiškos.
Ar cieņu
Vladimir

25.02.2016 11:47
Здравстсвуйте "коллеги".

С Вшего позволения буду общаться с Вами на русском.
Если для Карлиса это будет не приемлемо, то для него буду писать на плохом латышском.
Если мы не можем собраться вместе, то я предлагаю продолжать дискуссии здесь.
В этом есть даже позитивный момент.
Во-первых каждый может высказать свою мысль (если она есть) полностью и не быть перебитым или не услышанным.
Во-вторых все высказывания, заявления, предложения и оскорбления никуда не пропадут и не будут нами забыты или потеряны.
В третьих, наши заседания не надо протоколировать, это происходит автоматически.
Также я предлагаю высказываться по существу.
Кроме этого предлагаю убрать личные интересы каждого и работать в команде.
Разумеется для этого ничего не должно делаться тайно или за спинами других тренеров.
Для начало предлагаю каждому тренеру поделиться планом выступлений в соревнованиях, (уровень Балтии и Европы) для своих потенциальных членов сборной Латвии.
Также сообщите о планируемых сборах для своих подопечных.
У меня ближайший план такой:
11.03.-04.04. сбор в Квартейре
03.04. выступление на кубке Европы
участники: Шкарстане и возможно Дмитриев.
Предлагаю продолжить дискуссию о положении для членов сборной Латвии.
Как я понимаю Игорь поддерживает моё предложение в целом, но есть разногласия по отдельным пунктам.
Карлис не поддерживает эту идею в целом и хочет, чтобы всё осталось по-прежнему.
Анатолий обещал высказаться по этому поводу позже. Думаю ты поддержишь эту идею в целом, поскольку ранее ты неоднократно высказывался, чтобы опреднлились бы члены сборной.
Также хотелось бы услышать мнение Ингварса Ивановса.
Чтобы наше обсуждение не носило тайный характер и наши решения были бы более объективны, я предлагаю пригласить для обсуждения вопросов, связанные со спортсменами и тренировочным процессом ещё некоторых людей.
Это Андрей Дмитриев, имеющий диплом тренера и отца Эдгара Асериса-Индрикиса, который сам тренирует своего сына.
B.Кузьменко


25.02.2016 21:38
Dobrij večer!
Diskusija vsegda horošo.Ja predlagaju konkretnij vareant po finansam na sezon, s učotom mne izvesnoj informaciji.
Summi orintirovočnije. V spiske triatlonisti, kotorije sebja čemto zarekomendovali.
Vsjože tem, kto planirujet startovats na juniorskih EČ i EC hotelos pridlažits kriteriji.Poetomu mi dolžni čtoto rešits sami "trenerskim sovetom", i čto dogovorimsja vinosits na valde, čto net pusts budet variat drugoj.Ja budu v subotu v Rige Maneže s 12-18.00, Možno vstretitsja i pogovorits. Ja vsem predlagaju.
Anatolij.
26.02.2016 12:47
Добрый день.
Рад, что дело сдвинулось.
Со списком согласен. Правда непонятно кто такой Смирнов. Если кто может поясните.
По дотациям есть коррекция с моей стороны и для упрощения подсчёта перевёл в эксель.
Я считаю, что важных стартах (Лиссабон,Венгрия) спортсменам должны оплатить все расходы, не зависимо от результата.
Это старты, в которых ЛТФ нуждается больше, чем сами спортсмены. Нам там высоких мест пока не занять. Поэтому спортсмены не должны туда ехать за свои средства.
По кубкам я согласен, что должен быть какой то минимальный уровень выступающих. Норматив предлагаю уточнить позже.
По сборам на весенних каникулах и в начале лета.
Я предлагаю выделить всем, кто в списке поровну.
Каждый спортсмен должен сам выбирать,где ему целесообразней провести сбор.
Я не против централизованного сбора, только за.
Но это должен быть настоящий сбор, а не пародия.
Организаторы сбора должны предложить такой вариант, чтобы туда поехали все добровольно, а не по принуждению.
В прошлом году в Добеле Савелий и Раймонд жили и тренировались отдельно.
По всей видимости на это были причины.
По поводу Купишки:
Там должны выступать все, кто имеет право по возрасту. (юниоры) Только на таких стартах они почувствуют, настоящую конкуренцию.
Оплатить всем стартовый взнос, но ничего более.
По поводу Венгрии:
Билет на самолёт с перевозкой вело стоит сейчас 300 евро + жильё 80 + стартовый взнос 50 + питание 50 Поэтому предлагаю увеличить сумму на спортсмена до 500. Плюс оплатить расходы одному тренеру.
Также необходимо отправить туда минимум двух девочек и двух парней, для эстаеты.
Отбор провести по итогам валмиеры, добеле и купишки. Сухаржевский и Шкарстане отбираются по результатам только валмиеры.
По поводу Риги.
Все, кто получит право там выступать должны выступать бесплатно. Мы же сами себе не будем оплачивать стартовый взнос.. Другие дотация спортсменам не нужны. Возможно только транспортные расходы.
По поводу Тарту.
Надо оплатить спортсменам все расходы и всё. Никаких дотаций им больше не надо.
По поводу Дмитриева.
Он отказался выступать в весенних стартах, поскольку будеи из-за этого пропускать работу и соответственно у него умньшиться зарплата.
Это для него не приемлемо. Парню надо кормить свою семью. Поэтому предлагаю выделить ему на подготовку 850 евро. Он планирует весь сезон выступать на кубках Балтии и в Тарту.
По поводу остальных выступлений на юниорских кубках. Логично ехать на те старты, где наши спортсмены смогут занять более высокие места. Это Бургас 17 июля, Тульчеа 28 августа, Алания. На остальных стартах конкуренция будет очень высока. Это моё мнение.
Кроме этого я предлагаю для юниоров (15-17) отдельный рейтинг. За основу взять европейский рейтинг, но ещё дополнены наши старты.
Если есть спорный момент по спортсменам, то предлагю его использовать.
B.Кузьменко

26.02.2016 14:51
Cien. Koleģi, / Ув. Коллеги,
Sestdien es būšu Rīgas manežā ap plks. 16:00. Ceru satikt tur Anatoliju un visus, kam izlaes veidošanas process interese.
Protams, visu ko mēs savā starpā apspriegsim būs izplatīts visiem, kam nesanāca atbraukt.
И, да, Володя, по некоторым вопросом я солидарен с твоими взглядами на построение в сборной, но не по всем.
Kind regards,
Igors Siminaitis

26.02.2016 20:16
Dobrij večer!
Vrode čtoto viresovajetsja, po boļšomu vrode vsjo prijemļemo, kakijeto ņuansi po summam ješčo nado s korektirovats s drugimi kolegami.
Naščot Smirnova- eto poka toļko po rekomdaciji Igora, pravda mne obeščal prislats rez. plavanja 400m -4.40, no poka nepolučil podtverždenija etogo rez.
Naščot akvatlona( distanciji)- moi soobraženija( oni izvestni), hotja ne 100%
Pl. 800-beg 5km
400--3km
Ponimaju čto plavanije očeņ važno, no počemuto v akvatlone nado uveličivats važnosts plavanija, kotoroje dajot prejimuščistvo plavcam.Ne vižu, čto u nas ot etogo uveļičivajetsja pritok plavcov,i u nas (trialon) rastjot rez.plavanija. Jēščo iza etogo očeņ zatjagivajutsja sorevnovanija plav.
Anatolij.


06.03.2016 17:33
Здравствуйте "коллеги".
На просторах интернета появилась некая информация:
https://www.facebook.com/3start.ru/?fref=ts
http://3start.ru/3s/program/presentor/igor-siminaytis/
Поскольку на официальной странице ЛТФ нет никакой информации о назначении Игоря Симинайтиса на пост тренера юниорской сборной Латвии с 2013-2015 и о назначении на пост старшего тренера сборной Латвии в 2016 у меня вопрос, главным образом к президенту ЛТФ и руководителю тренерского комитета Анатолию Левше.
1. Соответствует ли эта информация действительности ?
2. Есть ли какие то тайные соглашения с тренером Игорем Симинайтисом, о которых не знает триатлонное сообщнство?
3. Кто приглашал тренера Игоря Симинайтиса на собрание членов правления ЛТФ и с какой целью ?
4. Почему на официальной странице ЛТФ не была размещена информация о приглашении всех желающих тренеров на собеседование.
5. Какая дальнейшая судьба тренерской ставки, которую ЛТФ получила от ЛСФП и обсуждение которой велось на собрании членов правления.
6. Была ли предоставлена финансовая дотация Игорю Симинайтису из бюджета ЛТФ на поездку в Москву на конференцию.
Кроме этого мы, члены клуба Пирамида, зная истинное развитие Игоря Симинайтиса как спортсмена и как тренера в триатлоне, заявляем:
1. Мы не признаём заслуг Игоря Симинайтиса как тренера по триатлону.
2. Требуем отозвать Игорем Симинайтисом информацию о своих мнимых заслугах в триатлоне или предоставить документальное подтверждение по всем позициям.
3. В виду недостаточного тренерского опыта, не назначать в дальнейшем Игоря Симинайтиса старшим тренером на соревнования и учебно-тренировочные сборы с учвастием членов сборной Латвии. В противном случае члены клуба Пирамида оставляют за собой право не участвовать в этих мероприятиях.
Владимир Кузьменко
Андрей Дмитриев
Вячеслав Жунда
Максим Нагибин
Томс Янковскис


07.03.2016 13:25
Здравствуйте "коллеги".
По поводу сборной.
Она нужна не только для того, чтобы разделить финансирование, но и для того, чтобы молодёжь стремилась туда попасть.
Пока у нас нет списка, любой может спекулировать на этом.
Поэтому повторяю свои предложения:
1. До первого триатлона список членов сборной определить по прошлому году, те кто участвовал за Латвию на международной арене (уровень кубка Европы и выше).
2. Все остальные сильные спортсмены 2000 года являются кандидатами.
3. После первого триатлона в Валмиере определить основной состав 3+3 (юниоры). Если 4-5 места займут спортсмены с отставанием от 3 места не больше минуты, то и их зачислить в сборную.
4. Следущая коррекция сборной после Купишки.
5. Для поездки в Венгрию отбор сделать по результатам в Добеле. Желательно чтоб состав был 2+2 (минимум). Те, кто будет участвовать на ЧЕ в этот срок, то они попадают автоматически.
6. По временнЫм нормативам для членов сборной Латвии на стартах кубка/чемпионате Европы согласен, но с оговоркой, что если на кубке Европы выступают спортсмены, занявшие 1-10 место на чемпионате Европы или 1-20 место на чемпионате Мира, то применяем временнОй норматив как для чемпионата Европы. Например в Бледе у парней и девушек выиграли спортсмены, которые на Мире были 10-ые. Это согласитесь серьёзней, чем когда в Купишках выигрывает парень, показавший 34 место на чемпионате Европы и девушка занявшая 44-ое место.
7. Разрешить на наших стартах девушкам ехать в группе вместе с парнями. Им надо набираться опыта, а соперничая с 2-3 соперницами такого опыта не наберёшься. Всё равно у нас за этим никто не следит. Некоторые девушки это используют. Если разрешим, то не будет повода протестовать. В Эстонии это разрешено.
8. В течении сезона использовать юниорский рейтинг, который я предлагал ранее. Вести его я буду сам. В конце созона сделать награждение лучшим. Нынешний рейтинг не отражает действительности, к сожалению.
9. Непонятно, почему Анатолий перетасовал финансирование. Хотелось бы услышать аргументы. Например почему одним на летний сбор 250, другим 100. По какому критерию ? Может дождёмся первых результатов ? Почему вычеркнул финансирование Шкарстане в Тульчею ? Это всего лишь план. Если уже на стадии планирование начинаем обрезать, то тогда это надо применить для всех. Запланированная поездка Шкарстане на Европу это тоже пока лишь план. Согласен, что туда надо ехать подготовленной. Если для неё вводиться критерий, то токай же критерий должен быть и в отношении остальных, Сухаржевского в том числе. Или у нас требования к спортсменам будут разные ?
10. Также хотелось бы узнать планы подготовки всех потенциальных членов сборной. Я, как было сообщено ранее, буду находиться на сборе в Квартейре и там же Шкарстане выступит на кубке Европы. Надеюсь все понимают, что такой ранний старт не будет самым результатовным. Цель старта -- набраться опыта в такой сильной конкуренции. На сегодняшний день зарегистрированы 62 девушки, среди них датчанка, занявшая 4 место на чемпионате Мира. Есть 1 эстонка, она и будет реальной соперницей для Шкарстане. У парней на старт выйдут 6 эстонцев. Жаль, что не будут наших.
B.Кузьменко

07.03.2016 21:40
Labvakar!
Dikusija turpinās.
Ar Kārli runāju pa telefonu, no Vladimira ir vēstule.
Pagaidām rezumējot:
Kārlis ir pret kritērijiem un plāno Eiropas treniņnometni Zagrebā un startu E kausā,
Četras meitenes 4x aviobiļ. dal.n. dienas n., vajag plānot arī treneri.
atbildot Vladimiram:
pēc manām domām - 1-4punkti vatētu būt, tikai atlases sacensības tomēr vēl vajag precizēt.
Par MTN:
manas domas ir: ka 200EUR tiem, kas startēs Ekausos un + pēc manām domām perpektīvākajiem jaunajiem, uzvārdus precizēsim vēlāk pēc akvatloniem un triatloniem, pārejiem 100EUR.
Par Škarstāni,: manas domas ,ņemot vērā, ka viņai ir izdalīta nauda uz pirmo MTN, tāpēc turpmāko finansējumu vajadzētu skatīties pēc rez. un to ņemt no rezerves, ko mēs atstāsim.
Vēl reizi saku, ka notiek viedokļu saskaņošana, summas var mainīties, vai plānotas savādāk( piemēram pa blokiem MTN, E jaunatnes festivāls un tt.)
Visi lūdzu izsakiet priekšlikumus rakstiski.
Ar cieņu,
Anatolijs.

08.03.2016 7:35
Sveiks Anatolij,
Par treneru būšanu gribētos teikt, ka tā ir aizgājusi nepareizāvirzienā. Manā skatījumā tāds piegājiens "Es gribu" un "man vajag" ir pilnīgi nepieņemams. Kā jau tev teicu telefonsarunā katram trenerim (Cik nu viņi mums ir, pats sevi arī vēl pie trenera īsti nepieskaitu, jo nevienu elites sportistu izaudzinājis neesmu.) vajadzētu tomēr godīgi pieiet pie startu izvēles saviem sportistiem! Forši ja ir viens sportists un strādāt ar to un par pārējo tikai mētāt pārmetumus, bet minēju jau iepriekš ar vienu sportistu mēs "Eliti" neizaudzināsim! Arī šāds atbalsts grauj kopējo situāciju, domāju, ka vari iztēloties mani, ja man jāpaskaidro saviem sportistiem kāpēc daži brauc uz ārzemēm (Kaut arī nostartē tādā līmenī kādā varētu arī mani sportisti.) un viņi nebrauc? Sociālie tīkli kuros mūsu šī brīža bērni ir visu var atrast gan to kur citi startē, gan kur trenējas utt. un tad sāk nāk jautājumi un atrast argumentus pret to visi nav pat iespējams. Mana pieeja ir no sākuma pierādi un tad domāsim, nevis brauca tu vari utt., bet galā rezultātā bērni apsvilinās un pamet triatlonu nesasnieguši juniora vecumu, nemaz nerunājot par U23 vai Eliti. Manā skatījumā tomēr ir jāizvērtē striktāk sportistu iespējas startiem ārzemēs. Arī trīs startiem manā skatījumā ir pietiekami grūti sagatavoties, lai būtu labā formā. Piemēram es jau minēju, ka esmu ieplānojis trīs startus Kupišķi, Rīga (Jāskatās, kuras meitenes varēs tikt uz startu, jo varētu būt daudz interesentu no Eiropas.) un Zagreba. Lielisku pieredzi var gūt Kupišķos (Pietam trase nemainās un var redzēt rezultātu dinamiku.), Rīgā un arī Tartu. Domāju, ka arī zini, ka vienu sportistu arī ir vieglāk apģērbt nekā 20 bērnus (kur vēl riteņi) un tad klubam nākas izvērtēt vai ieguldīt 20 bērnos (formās, ekipējumā utt.) vai vienā braucienā uz ārzemēm. Situācija ir jāskatās kopskatā ar visu. Protams viegli prasīt no federācijas un pēc gada meklēt jaunu sportistu un sākt visu no gala, atkārtošos, bet rezultātu nebūs. Kā jau tev teicu plānoju nometni ETU ietvaros (precizēšu) saviem "mazajiem" junioriem Zagrebā kam sekos starts EK. Un arī šis starts vairāk domāts, lai kompensētu sezonu un, lai nebūtu pārmetumu ne no bērniem, ne no vecākiem par to, ka viņu bērni netiek atbalstīti (Arī vecāki man ir vairāk kā divi!). Varu pieteikt bērnus uz Tiszaujvaros (piem. Violetu), bet vai būs rezultāts šobrīd solīt nevaru. Bērns mocās gan ar pusaudžu problēmām, gan ar veselības problēmām. Jā izvērtējot pagājušā gada Supersprintu II. Vieta kopvērtējumā starp sievietēm un liekas ok, bet es kā treneris apzinos, ka šobrīd gatavība ir tikai par 30%. Tāpat nevajadzētu koncentrēties tikai uz LTF naudu būtu arī jāprasa līdzfinansējums un šobrīd es uzskatu, ka tas būtu pilnīgi normāli. Nu nav mums Elites sportisti kurus vajadzētu uzturēt. Pirmkārt tas arī trenerus disciplinētu un nedotu iespēju pieteikt visiem startiem kur vien gribas paceļot. Startus ārzemēs vajag, bet pieejam to izvēlei ir jābūt nopietnākai. Jāizvērtē, ko tas mums dos un kāds ir mērķis šiem startiem. Kritērijiem arī vajadzētu būt (Tavs piedāvājums atpalikšanā no pirmās vietas.), bet to izvērtējams un ļoti grūts. Distances tu nevari salīdzināt - Burgasā distance peldēšanā bija 850m pēc kuras nepārspīlējot skrējiens pa trepēm 400! Starti kalnos kādu Latvijā nav. Tāpat, kā jau tev teicu "īstu" junioru mums pat nav (1997-1998) un prasīt no viņiem rezultātu manā skatījumā ir par agru. Anatolij, plāno naudas sadalījumu un tas tiks pieņemts valdē. Tu esi lietas kursā gan par sacensību izmaksām, gan par sacensību līmeni un vari sniegt savu vērtējumu arī kā treneris. Es domāju, ka valde tavā viedoklī ieklausīsies, jo situācijai ir jāpieiet kopumā nevis tikai atsevišķu indivīdu vēlmēm un iegribām.
p.s. Pielikumā tāme par Ungāriju, ko izstrādāja viens no
Ar cieņu,
> Kārlis Kalniņš
> SK Aquatics
> mob. 26520497

08.03.2016 20:46
Sveiks visiem,
Pilnigi piekrītu Anatolija variantam (varbūt par kritērijiem Juniorēm:
EK un EČ es teiktu nemazāk kā 6min un 8min respektīvi).
Suharževskis: EČ, Rīga, Kupiškis, Zagreba, Tabora, Tisa (Eiropas Jauniešu Spēles) un Alānija. Ja viss būs ok ar veselību, tad startēs visos šajos pasākumos. Uz doto brīdi viņš ir vienīgais, kas patiešām trenējas un grib kaut ko nopietnu sasniegt. Vienīgais kurš rāda īstu progresu pat ziemas laikā.
Šķarstāne: Brauciens uz ĒČ Lisabonā ir pilnīgi atkarīgs kā Alika parādīs sevi EK Portugālē Aprīlī (Quarteira). Par citiem EK, izņemot Rīgu, Kupisķus un Tisu (Ungārija), var domāt un ņemt no rezerves atkarībā no sportiskās formas un rādītājiem sezonas laikā.
2013.gadā Aļika peldēja 400m: 5:13,16 Jaunatnes Olimpiāde / (800m būtu apmēram uz 10:50) / tagad pēc apmēram 3 gadiem viņa peld pa 11:01 / neredzu tur progressu kā tādu vispār: pat ņemot vērā, ka viņa sāka skriet un braukt: peldētājiem vienmēr ir otrādi, viņiem funkcija kāp virsū pēc šī darba (nevis kā tu Vladimir savā forumā saki, ka citi veidi iespaidoja viņas rezultātu peldēšanā / interesanti uz cik?). Uvis Kalniņš pa 10km caur katrām 2 dienām skraidīja un 1500m mēs zinām kā viņs peld. Un ja mums īsta peldētāja peld 800m pa 11min 25m baseinā nu tad piedodiet man, ko mēs vispār gribam te. Kāda Eiropa?
Ja šogad Aļika kopējos startos zaudēs Laimiņai, kas bija jau iepriekš, nu tad es nezinu, kādi šeit varianti vispār. Bet redzēsim, laiks rādīs visu. Vēlu Aļikai tikai veiksmi un labus rezultātus.
Tisa (Ungārija Eiropas spēles): uzskatu, ka vajag vest pēc cik iespējams vairāk bērnu (piemērotajā vecuma grupā): tas ir grandiozs pasākums un lielisks motivators puikām un meitenēm trenēties tālāk.
Sastāvs: Suharževskis, Gajevskis, Asaris-Indrikis, Siltumēns, Jēkabs Audzēvičs (? nezinu ja var 2001 gads / it kā 15 gadi) Šķarstāne, (teiktu Leitāne, Kalniņa: no tevis Kārli atkarīgs), varētu stafeti uzlikt ar. Tie ir Jauniešu svētki un nevajag liegt bērniem startēt.Formas obligāti vajag: Virsdrēbes + maika ar šortiem (strādājam jau pie tā).
Kārli: nav vajadzīgs 100 bērnu, lai dabūtu profu: Richard Varga SVK / Richard Murray RSA (neredzu tur daudz super talantu apakšā)/ Lisa Norden SWE (Nav vispār pie viņiem bijs kas, tagad tikai viens ex-juniors bija labs) varu turpināt sarakstu ilgi ar piemēriem. Lai izaudzinātu Profu ir vajadzīgi apstākļi, gribēšana strādāt un labs treneris, nevis Tu: (pa dienu Jurists / Apsargs) / Es: 12 stundas dienā ofisa žurka (bez sporta izglītības un pieredzes) un Kuzmenko: celtnieks / ex-profesionālis un Siminaitis H*j zin kas (tavi izteikumi uz to Maskavas forumu, nu vispār visas robežas pārrauj: Latvijas izlases Junioru treneris, Sporta Meistars Riteņbraukšanā un kandidāts peldēšanā: bljatj ko tu runā!!!!! Mēs taču visi zinām kas tu esi). Man cilvēki zvanās un jautā par šo izgājienu.
Pie tam par bērniem Kārli: ir super, ka tu plāno sboru un startu Zagrebā, tev ir ļoti labas meitenes: Leitāne un Laimiņa, kā arī Kaspars ir labs. Lai biežāk startē ārzemēs, kāpēc tu negribu sūtīt Danielu kaut kur vēl, lai nostartē, var kāds cits viņu var aizvest, tā pati Laimiņa Bledā varētu startēt Jaunietēm, kā Livickis pagajušajā gadā to darīja, padomā par to.
Ha, vēl te: Raivim bija grupa Dobelē: Veinberga, Bensons, Zariņš, Plonis, Emīls un citi: ar idēliem apstākļiem: Baseins te pat aiz stūra / Stadions / mežs / Velo + riteņbraukāsanas komanda treniņiem / riteņus, formas un hidras viņs izdalīja viņiem, uz Eiropas mačiem viņi brauca daudz kur, un neviens nav palicis sportā. dīvaini kāpēc?
Ar cieņu
Ingvars Ivanovs


09.03.2016 10:28
Ещё раз убеждаюсь, что дискуссия в нашем чате намного продуктивнее, чем на заседаниях. Эту форму общения я предлагал ещё 6 лет назад. Но проблемы так и остались прежними. Никто не решал проблемы в целом. Кто-то может назвать пару примеров, что он сделал полезное для всей федерации, а не для своих клубов или пиара самого себя ?

Проблемы так и остались не решёнными. Одним из руководителем за этот период был ты, Карлис. Ты готов взять на себя ответственность и признать свои ошибки. Вилнис признал это, не знаю как повлияет это признание на его дальнейшую работу на посту президента, но сам факт позитивный.

Непозволительную позицию тогда занял ты, Анатолий. Возмущался только в стороне и старался не конфликтовать, даже против явно нелепых и дискриминационных решений Карлиса и Вилниса. (тайные тренерские курсы, олимпиада в Лиепае и т.д.).

Про молодых я не говорю. Пара лет вашей активности в триатлоне, как тренеров и руководителей, ещё ни о чём не говорит. Кроме собственного пиара у Вас, к сожалению, ничего нет ( ни клуба, ни подготовленных спортсменов, ни реально полезных дел (обучать мешков, как правильно проходить транзитку не в счёт).
У меня тоже были перегибы. Я это не отрицаю.
Так вот, господа.
Я предлагаю начать нашу работу в комитете с чистого листа.
Мы потеряли 7 лет. Не будем повторять ошибки в дальнейшем.
Каждый должен понимать для чего он находиться здесь. Если для того, чтобы получить какую-то выгоду или дивиденды, то лучше до свидания.

Вот мои основные тезисы :
Сборная команды Латвии нужна для того, чтобы представлять Латвию на международной арене (начиная с кубка Европы). Для тех, кто не хочет этого, есть триатлон в Вайдаве и там они могут развивать народный триатлон. Это их право и в этом нет ничего плохого.
Отбор в состав должен носить спортивный принцип -- кто сильный, тот и в сборной. Не допустимо, чтобы туда попадали люди иными путями. Недопустимо, чтобы туда кого-то делегировали. Только спортивный отбор.
Критерий отбора должен быть опубликован перед соревнованиями, а не пост фактум. Недопустимо, когда есть заявления -- посмотрим на его результаты. У каждого своя призма, через которую он смотрит на эти вещи. Спортсмены не должны быть заложниками этих призм.
Для всех спортсменов должны быть одинаковые критерии. Это не означает, что первый номер по Латвии должен выигрывать все домашние старты. Сбои бывают у всех. Это спорт. Но, что сейчас я вижу -- для Шкарстане, будем смотреть как она выступит в Квартейре и только потом будем думать о финансировании. Для Сухаржевского -- расписан финансовый план до конца сезона. Мы должны принимать решения, не подстраиваясь под конкретного спортсмена. Сегодня Шкарстане и Сухаржевский, завтра их не будет будут доугие. И, что мы будем менять правила.
Финансирование на поездки должны получать в первую очередь сборная. Остальные только после того, как основная сборная полностью финансово. обеспечена. Я не знаю ни одной другой федерации в Латвии, чтобы 13 летним выделялись бы средства, если они не едут на официальный чемпионат. Мы же готовы давать каждому, кто финиширует в триатлоне в этом возрасте по 250 евро за то, чтобы они жили дома и тренировались. Это абсурд. Финансирование клубов и тренеров должно проходить по отдельной статье, а не под этим соусом.
Какими бы ни были наши отношения друг к другу, это не должно отражаться на спортсменах. Недопустимо, чтобы от этого страдали дети. Отношения к детям должны быть взвешенными и объективными. Напомню, как Вы действовали в отношении Эльзы, после этого у неё пропал весь интерес к триатлону. Если кто-то этого хотел, то может зачислить себе очко.
Критерий для сборной (отставание от лидера) предлагаю перевести в %. Это логичней и это практикуется в международной федерации.
Для парней это 7% на Кубке и 10% на ЧЕ
Для девушек 12% на Кубке и 15% на ЧЕ
При этих критериях спортсмену оплачивают 100% расходов. Дальше не понятно. Если не вкладывается в критерий, то оплачиваем сколько 5% - 95% от расходов ? Надо до конца определиться. Анатолий предложил этот вариант, значит доработай до конца.
Развивать триатлон в Латвии можно разными способами. Это и набирать маленьких детей и доводить до юниорской сборной самим. Можно брать готовых спортсменов из других видов и переквалифицировать их. У нас очень ограничен тренерский ресурс. В ближайшее время улучшений вряд ли будет. Я сам обращался в Елгаве и в спорт школу и в спор центр, с просьбой выделить тренерскую ставку. Ответ был отрицательный. Поэтому для себя я нашёл другой способ передавать свои знания и навыки другим. Некоторые из Вас практикуют оба варианта. Напоример ты, Карлис как тренируешь собственных воспитанников с детства, так и приглашаешь в свой клуб уже подготовленных спортсменов (Озола, Силтумен) . На некоторых даже затрачивались средства из бюджета ЛТФ, когда клубом Лаймите руководила Синтия и в которой тренировался Бальчун. Поэтому предлагаю не лицемерить. Каждый из этих способов имеют место быть. Но на мой взгляд предпочтительней, когда подготовленные пловцы приходят в триатлон. Чтобы это было постоянно и беспроблемно необходимо продумать способы сотрудничества с тренерами по плаванию. Я это предлагал уже давно. Конкретно предлагаю выплачивать премиальные этим тренерам. Надо разработать критерий. Вряд ли кто-то откажется получить за неперспективного пловца, а таких много, премию. Это намного улучшит ситуацию у нас. Возможно для кого то это будет не выгодно. Но надо смотреть вперёд, а не под нос.
Те, кто находиться в сборной и получает финансирование от ЛТФ должны иметь обязанности перед ЛТФ. Это выступать в тех триатлонах, где это потребуется. Недопустимо, чтобы спортсмен получал дотацию и сам решал где хочу выступать, а где мне не выгодно. Я имею ввиду поездку в Венгрию. Туда должны поехать все сильнейшие, минимум 2+2. Если спортсмен или его тренер отказываются от этого, то финансирование должно быть прекращено. Мы почему то уже составили список кто туда поедет и даже родители какие то нашлись. Повторяю, туда должны поехать сильнейшие, которые должны определиться путём отбора, а не другими способами.
Также предлагаю всем тренерам информировать других о своих планах. Я всегда предлагаю другим спортсменам ехать со мной. Даже, если они конкуренты моим воспитанникам, как это было с Дуплякиным.
Я по-прежнему готов взять с собой других членов сборной и присматривать за ними. Без всяких задних мыслей. Предлагаю другим поступать также. Если мы будем вариться каждый в собственном соку, то ничего хорошего из этого не будет. Белорусы и эстонцы уже нас опережают. Не хватает, чтобы и литовцы обставили нас.
V.Kuzmenko

20/03/2016 20:16
Здравствуйте коллеги.

Если кто расчитывал отправить на молодёжный фестиваль (ЧЕ среди юзов) много наших спортсменов, то его ждёт разочарование.
Для Латвии определили максимум 2 спортсмена.
Поскольку ЛТФ, последние года, не отправляла на ЧЕ молодёжь на эстафету, нам дали минимальное количество мест.
Недальновидная политика приносит свои плоды.
К сожалению.
Остаётся только надеяться лишь на то, что другие сборные не выставят разрешённый для них максимум.
Но это плохая надежда.
Эстонцы и даже турки выставят по 4 спортсмена.
В этой ситуации нам остаётся только отправить туда самых достойных.
В своё время я предлагал, тебе Карлис, отправить в Пензу на ЧЕ на эстафету молодёжь.
И туда бы поехало большинство твоих девочек и для боджета это было бы не накладно.
Но теперь ни какую Левиноку и ещё кого-то, тебе уже не надо будет делегировать.
Нам ещё остаётся шанс выстаить команду на эстафету 2+2.
http://etu.triathlon.org/uploads/Qualification_2016-European-Championships.pdf
Также от Ангатолия хотелось бы услышать его версию критерия для сборной.
V.Kuzmenko

11/04/2016 15:24

Здравствуйте коллеги.
Предлагаю каждому, кто получает дотацию от федерации на тренировочный сбор,
отчитаться за проделанную работу.
V.Kuzmenko


18.04.2016 9:45
Sveicināti!
Tuvojās akvatlona sac.līdz ar to triatlona vasaras sezona.
Piedāvāju apspriešanai sekojošus jautājumus:
1. Atlases sac.un vērtēšana, lai kavlificētos LR triatlona izlasei:
a) Piedalīties Eiropas jaunatnes festivālā Ungārijā - 2+2 vai( 3+3)
b) MTN, ko piedāvāju sarīkot Daugavpilī ~no 30.05- līdz11 vai 12.06.2016, nometnes laikā varēs nostartēt Kupišķos 04.06(120km) un Dobelē 12.06.
Nākošo MTN varētu sarīkot vai Priekuļos vai citur apmēram pēc Latvijas olimpiādes.
Atlases sac.un kritēriji varētu būt: visi trīs akvatloni no kuriem ieskaitē vērtēs divus un baseina triatlonsValmierā un punktu sistēma būtu sekojoša:
Akvatlons Baseina triatlons
1.v. 25p 1.v. 50p
2.v. 20p 2.v. 40p
3.v. 15p 3.v 30p
4.v. 10p 4.v 20p
5.v. 5p 5.v. 10p
6.v. 4p 6.v. 8p
7.v. 3p 7.v. 6p
8.v. 2p 8.v. 4p
9.v. 1p 9.v. 2p
Izlasē iekļaut; 2003-2005.g. 3+3
2001-2002.g. 3+3
1999-2000.g., 1997-1998.g. 5+5
Daugavpilī dzīvošana paredzēta Stropos priežu mežā blakus velo trasei izmaksas dzīv. 6.50+ ēd.­­8.50, peldēt varētu olimpiskajā multihallē. Treneri A.Levša, A.Uzuls un vēl .........
var piesaistīties arī citi gribētāji ar savu finansējumu.
Gaidu apstiprinājumu vai citus priekšlikumus.
Ar cieņu,
Anatolijs.


Atbildot Vladimiram Kuzmenko,
tiešām atlases kritēriju publicēšana kavējas, jo daži treneri nav devuši savu pozitivo vai negatīvo atieksmi, bet Arvīds tūlīt projektu
izsūtīs vēl pēdējai akceptēšanai. Ņemot vērā, ka laiks iet, maču līdz jūnijam palicis maz, es mēģināju vismaz individuālos vecākus informēt par
atlases maču un kritēriju būtību. Nevajag visur saskatīt sazverestības teoriju.
Ar cieņu,
Anatolijs Levša


Здравствуйте коллеги.
Вопрос к рководителю тренерского комитета, Анатолию Левше.
Почему положение, о отборе на юношеский
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
allen
заслуженный писатель сия форумаЗарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 1482

СообщениеДобавлено: Пт Авг 04, 2017 10:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здравствуйте коллеги.
Вопрос к рководителю тренерского комитета, Анатолию Левше.
Почему положение, о отборе на юношеский чемпионат, не был опубликован перед первым отборочным стартом ?
Это произошло из-за забывчивости или по привычке всё держать в секрете ?
В.Кузьменко


Здравствуйте коллеги.
Моё мнение таково:
В сборную должны входить только те спортсмены, которые могут реально выступать за Латвию на международной арене в триатлоне, минимум кубок Европы.
По привилам ИТУ это могут делать спортсмены достигшие 15 лет.
Поэтому все остальные могут быть только кандидаты в сборную.
По отбору, если это для кандидатов, то нет возражений.
Реальный список членов сборной Латвии надо составить после Купишек (3+3), если 4 и 5 спортсмен имеет отставание от 3 не больше 1 минуты, то их тоже зачислить в сборную.
На данный момент в составе должны находиться те, кто выступал на международной арене.
По поводу так называемого юношеского фестиваля.
Латвии выделили всего два места (1 юноша+1 девушка)
Есть ещё возможность выставить команду, это 2+2.
Возможно в команде могут стартовать те, кто не выступает индивидуально.
Если учесть то, что в командной гонке только первый этап будет реально как груповая гонка, то
для остальных это будет скорее всего индивидуальная гонка.
Поэтому на 2, 3, 4 этапы можно ставить тех спортсменов, которые плохо плывут, но которые в итоге покажут лучшее время.
Первый этап это девушки и там должна стартовать спортсменка, у которой хорошее плавание, чтобы затем пробовать удержаться в группе.
Исходя из этого, на юношеский чемпионат, 2 парня и 1 девушку отобрать только по результатам триатлона в Валмиере.
Кто лучший тот и в сборной.
Одну девушку отобрать с учётом плавательной подготовки.
У тех, кто будет вступать индивидуально график стартов будет такой.
В субботу полуфиналы (0,5+12+3,2)
В понедельник финалы (0,5+12,5+3,6)
Командный старт вторник (0,27+6,4+1,55)
Если кто-то выступит на всех трёх стартах, то нагрузка будет очень приличной.
Поэтому разумно сделать так:
Лидеры сборной, кто выступит в индивидуельной гонке, имеют право выступить и в команде.
Но если кто-то из них будет физически не готов, то его должен заменить кто-то из резерва.
Мы должны укомплектовать команду таким образом, чтобы основной состав это 2+2 и 1+1 это резерв.
Также предлагаю всем тренерам и представителям спортсменов, сообщить о потенциальных участниках, которые готовы там стартовать.
С моей стороны это Шкарстане.

П.С. Спасибо Анатолию, что обмолвился о триатлоне в Добеле.
Я так бы и планировал, что он будет 29 мая. Сейчас придётся менять планы.
Хорошая у нас коммуникация
В.Кузьменко

18.04.2016 22:37
Ok!
Vse ostolnije kandidati LR izlasei.
Visilaju pieteikumu na akvatlon, u menja nepolučilos vpisats v pieteikšanas formu.
Anatolij.19.04.2016 19:23
Čau veči.
Labas ziņas!!!
Tiko runāju ar Zejko Bijuk ETU Development Koordinatoru. Viņš teica, ka ir apstiprināts variants, kad individuāli no mazākām valstīm startē 2 sportisti abos dzimumos Eiropas Jauniešu Festivālā Ungārijā. Tātad, varēsim uzlikt 2 čaļus un 2 meitenes individuālajiem startiem. Viņi (organizatori) veiks izmaiņas nolikumā un dos visiem ziņu, lai būtu saprašana.Pilnīgi piekrītu Anatolija atlases variantiem. Diezgan logisks variants, jo ir jāiesniedz sastāvas 33 dienas pirms mačiem, tātad Maija beigās.Cik sportistu vest? Protams minimums 4, var paņemt līdzi 1 rezervē. Vladimir, stafetē jāstartē spēcīgākajiem (mums reāli ir maz tā vecuma sportistu tā un tā, it īpaši meitenēm). Ja sportists ir trenēts pat tajā vecumā startēt 2 supersprintus + vienu īso stafeti 4 dienās nav traki. Man Savēlijs to izturēs bez problēmām. Tie kuri pa īstam trenējās, tie izturēs. Kā trenējās, mēs jau redzējām un redzēsim tuvākajās sacensībās.
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs

26.04.2016 11:35
Cien. Treneru padome,
Piekrītu no Anatolija puses izvirzitajiem kritērijiem.
Kind regards,
Igors Siminaitis


26.04.2016 19:25
Sveicināti!
Ja pārejiem treneriem nav iebildumu, šo projektu cik vien ātrāk jāpublicē.
Anatolijs.

27.04.2016 8:18
Piekrítu!!!!
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs


24.05.2016 9:07
Sveicināti!
Atlases sac. rez. ir pielikumā.Domāju, kā pēc mūsu nolikuma pirmiem trim- M,F-13, MF15, un pieciem MF 17, jāpiedāvā piedalīties MTN D-pilī no 31.05-11.06.2016 un Dobelē.No sevis ir lūgums - piesaistīt sportistus, kuri dažādu apstākļu dēļ netika( uz doto brīdi) izlases kandidātu sarakstā:
Daņila Proščinko
Ričards Sniedze
Anna Unzule
Sofija Daņiļeviča
Edgars Aseris-Indriķis
Ar cieņu,
Anatolijs

25.05.2016 10:39
Здравствуйте коллеги.
Выскажу своё мнение.
Обычно сборную команду комплектуют для выступления на каких-то соревнованиях.
Мы же комплектуем для участия в сборах. Выглядит немного странно.
Если бы сборная отбиралась для каких-то суперсборов, то тогда это как-то было оправдано. А так я вижу, что это просто финансовая дотация клубам, которые у себя в городе проводят эти сборы.
Если у ЛТФ имеется достаточно средств, то почему бы и не выделить деньги на подготовку молодых спортсменов.
Но тогда надо разработать некую программу по финансовой поддержки клубов. Об этом я говорил много лет назад.
В данный момент не ясна цель этих сборов.
Поэтому ответственным лицам предлагаю отчитаться на сколько эффективно будут истрачены средства из ЛТФ.
За критерий эффективности предлагаю взять выступление наших спортсменов на чемпионате Балтии, 25 июня в Валке.
Теперь по поводу отбора на юношеский чемпионат Европы.
В положении сказано, что суммируются занятые места. Не уточнено в каких группах и среди кого.
После триатлона в Валмиере выяснилось, что подсчёт будет только среди своих.
Логично, но об этом надо было уточнять в положении.
Сейчас результат предложенного норматива выглядит так:
Юношы
Сухаржевский 100
Аудзевич 95
Девушки
Лейтане 100
Левинока 70
Соответствует ли это реальному распределению сил среди спортсменов? Вряд ли.
Поэтому необходимо было всех спортсменов 2001-1999 годов объединить в одну группу.
И там считать рейтинг. А если они выступали в разных дистанциях, то применить КЭТ 2,1, чтобы унифицировать результаты. Предлагаю свой подсчёт рейтинга.
В этом рейтинге более-менее логичный результат.
Также в положении не учтено обстоятельства, когда спортсмен не может выступить на всех зачётных стартах.
Можно поступить формально и включить в состав формальных победителей.
А можно послать на чемпионат сильнейших от Латвии.
Ведь мы этого хотим?
В Валмиере не выступили Шкарстане (травма спины) и Асерис.
Руководителю тренерского комитета предлагаю узнать причину неявки Асериса.
Исходя из всего перечисленного необходимо принять решение, при котором не должно быть нарушено положение и в то же время отправить сильнейших.
Высылаю также латвийский рейтинг юниоров
В.Кузьменко


26.05.2016 10:15
Labdien!
Atbildot uz Vladimira rakstu-atkal tiek saskatīts kaut kas negatīvs, nepareizs un tt.Par atlases kritērijiem: mēs apzinājām musu sportistus pa vecuma grupām, zinām vismaz reālo situāciju un paldies fedēracijai, kas var piedāvāt vienu apmaksātu MTN paplašinātām sastāvam. Kas tur ir slikts? Mums viņu nav baigi daudz, lai neņemtu vērā visus, kaut uz doto brīdi varbūt rez. nav atbilstoši. Atlases kritēriji nav 100% ideāli, bet reālo situāciju var redzēt.
Ar cieņu,
Anatolijs.26.05.2016 20:51
Anatolij,
Kuzmenko ir vienkarši neadekvāts cilvēks. Nav jāņem vērā viņa izteikumus. Šeit kritika ir tādēļ, ka neviens no viņa audzēkņiem uz Ungāriju reāli nav atlasījies dažu iemeslu dēļ. Aļika brauks tikai tādēļ, ka Leitāne startēs Latvijas Olimpiādē.Ar šo vēstuli Es uzsveru, ka ignorēšu visu, ko V. Kuzmenko rakstīs, runās, ierosnās untt.
Ar neadekvātiem cilvēkiem nerunāju!!!
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs

01.06.2016 20:08

Здравствуйте коллеги,

Будет ли какая нибудь информация по триатлону в Купишках (нужно ли юниорам ехать на брифинг, где им ночевать, где ужинать и завтракать, сколько выделяется средств на каждого)
Или всё как обычно ?
V.Kuzmenko


08.06.2016 12:39
Здравствуйте коллеги.

Поскольку бюджетные деньги успешно поделены на так называемые сборы,
предлагаю поразмыслить о более важных делах.
В данный момент ситуация в латвийском пятиборье такова, что на олимпиаду никто от Латвии не попадает.
Возможно попадёт Наконечный, но только запасным и если так решит международная федерация.
Поэтому уверения латвийской федерации пятиборья о том, что Латвия может получить медаль развеялись в пух и прах.
Куда рапредилит ЛОК огромные средства, которые он регулярно переводил пятиборью ?
Вопрос остаётся открытым.
Но пятиборцы это точно не получат.
В этой ситуации ЛТФ обязана должным образом подсуетиться.
Прежде всего необходимо показать наши заслуги у юниоров и юношей на международной арене.
Ну и наобещать о перспективе развития триатлона в Латвии заодно.
Это не так сложно.
Золотая медаль кубка Европы есть и это очень хорошо.
На носу чемпионат Европы у юношей.
Попасть на подиум в индивидуальном зачёте там весьма проблематично.
Поэтому можно попытаться в эстафете показать хороший результат.
Для этого необходимо выставить туда сильнейший от Латвии состав.
Если для Карлиса важнее принести медаль латвийской олимпиады для Добеле, чем медаль чемпионата Европы для Латвии, то мне (и многим тоже) это не понятно.
Несмотря на это есть ещё теоритическая возможность участвовать Даниеле в эстафете.
Старт эстафеты 5 июля.
Отправить её самолётом в Будапешт задача не сложная. Бало бы желание.
Если у ЛТФ стоит задача показать там и индивидуально и в эстафете максимальный результат, то это поездка должна организовываться соответственно.
А если просто выступить для галочки, то тогда можно ехать на автобусе и ночевать в полатках.

П.С.
Если кто-то думает, что я туда рвусь поехать вместе со Шкарстане, то он глубоко заблуждается.
Эта поездка отнимит у молодых спортсменов очень много сил, к тому же целая неделя выпадает из нормального тренировочного режима.
В середине сезона и перед Ригой это не есть хорошо.
С точки зрения улучшения спортивной формы мне выгодней оставаться дома.
V.Kuzmenko

09.06.2016 15:18
Здравствуйте коллеги
Выскажу своё мнение, как следовало бы организовать поездку в Венгрию.
Спортсмены и один представитель должны лететь самолётом.
Билеты в данный момент стоят 130 евро.
Вылететь можно в пятницу в 12.00 и в 14.00 уже в Будапеште.
Это позволит нашим спортсменам провести важные тренировки в среду и четверг дома.
К тому же там будет стоять жара, а это не очень хорошо.
Бусик и второй представитель должны выехать с велосипедами за три дня.
Они должны добраться до гостиницы и разгрузиться, чтобы в пятницу в 14.00 встретить спортсменов в аэропорту.
Брифинг в пятницу в 17.00 и времени хватает, чтобы добраться из Будапешта в Тишиварус, расстояние 200 км.
Осмотр трассы можно провести на следующий день, т.к. старт у девушек в 14.00.
Удачи в планировании поездки.
V.Kuzmenko

18.08.2016 14:49
Здравствуйте коллеги.
Рад, что по-прежнему мы общаемся.
Думаю, что все согласятся в том, что у спортсменов, которые получают финансирование от ЛТФ, должны быть обязанности перед ней.
А теперь открутим плёнку на 2 месяца назад.
Тогда стоял вопрос кого отправить на первый чемпионат Европы по юношам.
Я тогда высказался, что эта поездка ни мне ни Шкарстане не нужна.
Во-первых там уровень будет очень сильный для нас, во -вторых в финал пробиться нереально и в-третьих сама поездка будет изматывающей и больше 10 дней спортсмены будут находиться без нормальных тренировок.
Для меня и Шкарстане лучше было бы остаться дома, заработать медальку на Олимпиаде, получить дотацию от самоуправления и без срывов подготовиться к Риге.
Останься дома она непременно выступила бы лучше. Это доказывает её 3 место на чемпионате Балтии в абсолюте. За этот старт ЛТФ так и не выделила средства.
Но я посчитал, что если спортсменка получает финансирование, то она должна это отрабатывать.
Карлис Калниньш и Лейтане предпочли выступать в Валмиере.
Это их право.
Теперь, когда подошло время запланированных поездок, я слышу, что могу рассчитывать только на стартовый взнос и проживание во время старта и какие-то суточные.
Кто-то ещё ездил в поездки с таким финансирование ?
Шкарстане собирается в четвёртую поездку за сборную Латвии.
Её тренер (т.е.я) в Блед и Квартейру ехал за свой счёт.
В Тишу приглашён не был, зато поехал один из родителей.
В связи с этим вопрос -- для других тренеров такие же условия и они едут за свой счёт ?
На последок предлагаю подумать о будущем.
V.Kuzmenko23.01.2017 18:06
Atbildot uz V.Kuzmenko vēstuli, par finansējuma piešķiršanu A.Škarstānei, lai viņa varētu piedalīšanos MTN Portugālē.Valdes sēdē 18.01.2017, diskusiju rezultātā, tika nolemts, ka 2017.g. sezonā MTN tiks organizētas( pēc iespējas) centralizēti. Pašreiz tiek plānots organizēt MTN Horvātijā no 10.03-25.03.2017.g. un no 28.05-16.06.2017 Daugavpilī. Plānotas arī ikgadējās pārbaudes sac. Rīgā februāra mēnesī ( datumu precizēsim). Valde ar treneru padomes akceptu var izskatītīt jautājumu par 500-700EUR piešķiršanu pielīties kādā no Eiropas kausa posmiem. Tuvākajā laikā sportistiem un viņu treneriem tiks piedāvātas konkrētas iespējas un izmaksas( ņemot vērā sasniegtos un plānotos rezultātus)piedalīties plānotās MTN un sacensībās. LTF valdes un treneru padomes vārdā.
A.Levša.


29.01.2017 18:57
Sveicināti! Apsveicu LTF ar medāli ziemas EČ!
Mani priekšlikumi par kritērijiem, MTN un citi.
Rīkot pārbaudes mačus, Kārlim sarunāt baseinu un manēžu un visiem izziņot. Mans lūgums tikai ne 16,17,25 februārī, jo aizņemts autobus.Vēlams saskaņot ar citiem treneriem
1.Tiem, kas grib pretendēt uz MTN finansējumu pavasarī obligāti jāpiedalās kontrl. mačos.
2. Kritēriji būtu šadi- skataties ārzemju tabulu(arī vācieši to izmanto)
2002.g. un jaun. - 200m peld.+ 1.5km skrieš.
2000.g. un vecāki.- 400m peld.+3km skrieš.
ja izpilda 55p, var pretendēt 100% finansējumu.
ja izpilda no 54p līdz 46p ieskaitot, tad treneri lemj , ko darīt( var skatīt vecumu, ind īpašības, finansējuma lielumu
ja neizpilda 46, tad sportistam vajadzētu patrenēties mājās, vai par saviem līdzekļiem.
3. Tie, kas izpilda 70p robežu, var pretendēt uz individuālu finansējumu MTN un sacensībām.
4. A.Škarstānei, ja viņa nepiedalās MTN Horvātijā, bet izpilda minimālos 46p, piešķirt 500-700EUR
(skatoties pēc izpildīta rezultāta) lai piedalītos EC Portugālē.
Kārlim un Ingvaram dot vai nedot savu akceptu.
Ar cieņu,
Anatolijs.

Paskaties, ko teiksi?
Anatolijs.


Анатолий, ты привёл в пример таблицу словенского варианта отбора на Олимпиаду 2024.
http://www.triatlonslovenije.si/reprezentanca/dan-talentov/
Там предлагается спортсменам набрать 150 очков.
Ты наверное имел ввиду для наших 55 очков в плавании и 55 очков в беге и всего 110 ?
Тогда это более адекватно выглядит.
Просьба уточнить.
Второй вопрос -- о сроках проведения.
Я выступаю за критерии отбора, но отбор должен быть обозначен минимум за 2 месяца.
Даже сегодня неизвестна дата.
У Шкарстане на февраль запланирован силовой блок, который уже расписан и вставить туда прикидку весьма затруднительно.
Третий вопрос -- поясни, что значит 100% финансирование для сбора в Хорватии и индивидуальное финансирование сборов и соревнований.
Четвёртьй вопрос -- ты предлагаешь решить вопрос финансирования Шкарстане двум другим тренерам.
Это как минимум некоректно.
Достойна она финансирования или нет должно решиться по результатам прикидки, а не иначе.
В.Кузьменко

29.01.2017 21:58
Sveiks Veči,
Pilnīgi piekrītu šiem kritērijiem. 46p ir obligātais minimums + reālas trenētības rādītājs tiem, kuri
tiešām trenējas triatlonam nevis peldēšanai vai skriešanai, vai ritenim gan 2002.g un jaunāki, gan 2000.g un vecāki. 13-15 gados čaļiem ir jāpeld vismaz 2:49 200m un 1.5km jāskrien pa 5:43; un respektīvi meitenēm 3:05 / 6:26; ja šo minimumu neizpilda, tad nometnē ārzemēs ar izlasi nav ko darīt vispār. Junioriem: 16 - 19 gadīgajiem puišiem ir ar minimāli 400m jānopeld pa 5:40 un 3km jānoskrien pa 11:25 (kās īstenībā ir lēni) / respektīvi meitenēm 6:10 un 12:52 (kas ir pa 4:17 min km / ko pat par ātruma izturības tempu nevar nosaukt Top 30 Eiropas Juniorēm) Reāli, ja kāds no sportistiem junioros grib uz ko cerēt šogad Eiropā, un galvenokārt Jaunatnes spēlēs Lietuvā (15 - 17 gadīgie), lai tiktu vismaz top 20 jau TAGAD (Ziemas laikā) ir jāizpilda 70p un augstāk respektīvi:Puišiem 400m pa 4:46 un 3km pa 9:39 / salīdzinājumam 20. vieta pagajušogad Tiszajvaros 500m atklātajā ūdenī peldēja pa 06:34 (400m apmēram pa 5:0Cool un 3.6km pēc 12km riteņa skrēja pa 12:22 (3km apmēram 10:20) un tas viss + 30 grādos Meitenēm 400m pa 5:12 un 3km pa 10:51 / salīdzinājumam 20. vieta pagajušogad Tiszajvaros 500m atklātajā ūdenī peldēja pa 7:12 (400m apmēram pa 5:30) un 3.6km pēc 12km riteņa skrēja pa 13:53 (3km apmēram 11:2Cool
Ceru, ka mēs redzēsim visus pretendentus uz izlases sastāvu un MTN Horvātijā
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs

29.01.2017 22:18
Sveiciens visiem ,
apskatījos to tabulu un man pat liekas ka pats minimums ,jeb apakšējā robeža varētu būt 50 nevis 46 punkti , jo ja normāli trenējas , nevajadzētu būt problēmām to izpildīt.
Ainārs
p.s. atvainojos ka iemaisījos treneru apspridē Smile


29.01.2017 23:04
Labvakar!
Atbildot Vladimiram,es piedāvāju kritērijus treneru padomei( Kārlis, Ingvars un es) un LTF valdes locekļiem, lai būtu lietas kursā.46p, tā ir galēja robeža peldēšanā un skriešanā, es domāju, lai pretendētu uz finansējumu, to vajadzētu pildīt ( tas attiecās arī uz Aļiku) un vēlreiz atkārtoju,ja viņa izpilda augstākus kritērijus varētu piešķirt līdz 700EUR.sac Portugālē. ja izpilda 70p skriešanā un peldēšanā, tad pretendē uz MTN un sac.100% finansējumu, ja tajā laikā nav LTF centralizētas nometnes vai trenerim un sportistam ir individuāls gatavošānās plāns ( piem. kā Jums ar Aļiku), noteikti saskaņojot ar treneru padomi un LTF valdi) 55p tā ir peldēšanas un skriešanas robeža ,kad varētu apmaksāt dzīvošanas, ēdināšanas, transporta izdevumus MTN Horvātijā.
Ar cieņu,
Anatolijs.

19.05.2017 13:56
Добрый день
уважаемый "тренерский комитет ".
Поскольку я исключен из выше названного комитета и не могу быть в курсе важных решений "тренерского комитета " предлагаю посмотреть, что произошло за прошедший год. Так в одном из писем, господинс Ивановс высказался следующим образом. Цитата:
2013.gadā Aļika peldēja 400m: 5:13,16 Jaunatnes Olimpiāde / (800m būtu apmēram uz 10:50) / tagad pēc apmēram 3 gadiem viņa peld pa 11:01 / neredzu tur progressu kā tādu vispār: pat ņemot vērā, ka viņa sāka skriet un braukt: peldētājiem vienmēr ir otrādi, viņiem funkcija kāp virsū pēc šī darba (nevis kā tu Vladimir savā forumā saki, ka citi veidi iespaidoja viņas rezultātu peldēšanā / interesanti uz cik?). Uvis Kalniņš pa 10km caur katrām 2 dienām skraidīja un 1500m mēs zinām kā viņs peld. Un ja mums īsta peldētāja peld 800m pa 11min 25m baseinā nu tad piedodiet man, ko mēs vispār gribam te. Kāda Eiropa?
Ja šogad Aļika kopējos startos zaudēs Laimiņai, kas bija jau iepriekš, nu tad es nezinu, kādi šeit varianti vispār. Bet redzēsim, laiks rādīs visu. Vēlu Aļikai tikai veiksmi un labus rezultātus.
Поскольку никто из Вас не высказался критически по этому поводу, то все с этим согласились.
Теперь, по прошествии года попробую и я высказаться, не меняя при в выше названном посте ничего, кроме фамилий и цифр.
2016.gadā Savelijs peldēja 800m: 9.46 / tagad pēc apmēram 1 gadiem viņš peld pa 10:07 / Daniela peldēja 800m: 11.10 / tagad pēc apmēram 1 gadiem viņa peld pa 12:21 / neredzu tur progressu kā tādu vispār: pat ņemot vērā, ka viņa sāka skriet un braukt: peldētājiem vienmēr ir otrādi, viņiem funkcija kāp virsū pēc šī darba (nevis kā tu Vladimir savā forumā saki, ka citi veidi iespaidoja viņas rezultātu peldēšanā / interesanti uz cik?). Uvis Kalniņš pa 10km caur katrām 2 dienām skraidīja un 1500m mēs zinām kā viņs peld. Un ja mums īsta peldētāja peld 800m pa 11min 25m baseinā nu tad piedodiet man, ko mēs vispār gribam te. Kāda Eiropa?
Ja šogad Savelijs kopējos startos zaudēs Rjappo,Daniela kopējos startos zaudēs Tomkavečute kas bija jau iepriekš, nu tad es nezinu, kādi šeit varianti vispār. Bet redzēsim, laiks rādīs visu. Vēlu Savelijam un Danielai tikai veiksmi un labus rezultātus.
В этом году Шкарстане улучшила персональный рекорд в плавю на 800 м на 11 сек. Это факты про результаты.
Теперь факты вообще про сборную.
Не знаю кто у Вас там отвечает за неё, но что я вижу :
Еикто не удосужился узнать и предложитьб Шкарстане поехать на ЧЕ а Китцбюэль, про полную оплату полездки я вообще не говорю.
В этом году никаких новых нормативов для сборной на весь сезон я не увидел.
Были лишь нормативы на весенние сборы.
Поэтому по умолчению должны действовать прошлогодние.
Далее цитата госполина Левши:
Vēl piedāvāju: tiem, kas startē EČ,EC saņem LTF finansējumu, sekojošus kritērijus:
Pēc pirmajiem mačiem, notiek izvērtējums un uz nākošām sac.:
Junioru konkurencē - EC(kauss), zaudējums uzvarētājam līdz 4min., izdevumus apmaksā 100%, ja vairāk par 4min. izdevumus sedz daļēji.
EČ(čempināts), zaudējums uzvarētājam līdz 7min., izdevumus apmaksā 100%, ja vairāk par 7min. izdevumus sedz daļēji.
Juniores - EC, zaudējums uzvarētājam līdz 7min., izdevumus apmaksā 100%, ja vairāk par 7min. izdevumus sedz daļēji.
EČ, zaudējums uzvarētājam līdz 10min., izdevumus apmaksā 100%, ja vairāk par 10min. izdevumus sedz daļēji.

Прошу заметить, что Шкарстане проиграла в Квартейре обедительнице 7 мин 47 сек.
Уверен, что это победительница будет если не на подиуме, то в 10-ке на ЧЕ точно.
Поэтому считаю, что Шкарстане уложилась с лихвой в Вами придуманный норматив и имеет все права получить 100 % финансирование для поездки на ЧЕ.

Также требую, чтобы все правила, придуманные в ЛТФ применялись ко всем спортсменам одинаково, независимо от его принадлежности к какому-то тренеру или клубу.
В.Кузьменко19.05.2017 . 14:59
Čau Volodja,
Ļoti laba analīze.Pirmkārt, pašiem treneriem ir jāpiesaka savi sportisti Eiropas mačiem, jo mēs nezinam kādā formā ir citi sportisti un kur viņi grib startēt.Daniela nebrauc uz EČ. Jo viņai tur nav ko darīt. To mēs visi kā normāli cilvēki saprotam, jo viņa zaudēs 7+ minūtes uzvarētājai, ka minimums. Aļika zaudēja Danielei šogad gan ziemā, gan D-pils akvatlonā, skrienot 5km pa 00:22:13, kas ir ļoti lēni. Tādēļ mēs uzskatījām, ka tu kā saprātīgs cilvēks nemocīsi bērnu. Bet ok.Henri Rappo ir uz 1 gadu vecāks par Savēliju. Es salīdzināju Aļiku (1999) ar Lauru Laimiņu (2002 gads). Pirmkārt Rappo Quarteira bija 16. un zaudēja uzvarētājam: 1:35min, tādēļ Savēlijam viņam zaudēt nav nekāds kauns šogad. Bet redzēsim.Aļika pielika peldēšanā 11. sec, bet paŗējais: skriešana un velo, es nekādu progressu tur īpaši neredzu. Ja, salīdzina Quarteiras rezultātus pagājušo gad, ja bija tāda pati trase, tad īpaši nekas tur nav mainījies, pat šogad viņa ir uz minūti lēnāka nekā pagojušo gad, bet anyway tas nav rādītājs, viss var būt.
Ar Savēliju mēs braucam uz Kitzbuehl, tikai tāpēc, lai mēģināt kvalificēties Grand Final Rotterdamā uz Junioriem, kur iekļūst top 38 no EČ. Tikai tādēļ, jo tā šis brauciens ir ļoti dārgs + vēl ļoti agrs priekš mums, neviens nav vēl īpaši formā.Par Savēlija peldēšanu: jā, stāvam uz vietas jau 2 /3 gadu, šogad vēl biškiņ noslīdējām, akvatlons nebija lābākais rādītājs, bet objektīvi, jo 12 dienas bijām Horvātjiā un peldējām tikai 3 reizes laikam, bet baigo apjomu uz velo uzstaisīja. Lietuvā, peldēšana jau bija no 10min. Domāju līdz Eiropas čempim uz saviem 9:45 viņš izies, kas viņam nekad neļāva neizpeldēt 1. vai 2. grupā. Bet redzēsim.Pirmkārt, Savēlijs nekad nebija peldētājs, bet Aļika 10 gadus trenējās peldēšanā un visos EK viņā iziet gandrīz pēdējā no ūdens.Kā tev jau teica, Aļikai mēs ar mieru apmaksāt braukšanu, bet tev nē, jo 2 treneri uz 2 sportistiem tas nav normāli šajā situācijā. Pirmkārt mēs sūtījām biļetes laicīgi, kad bija vēl ok cena.
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs


19.05.2017 17:24
Отвечу не эмоциями
(tādēļ Savēlijam viņam zaudēt nav nekāds kauns šogad. Bet redzēsim.Domāju līdz Eiropas čempim uz saviem 9:45 viņš izies)
а конкретными фактами:
1. В прошлом году Шкарстане в Квартейре проиграла лидеру 13 мин 7 сек. и результат на финише был
01:10:12 тогда было 15 км вело, сократили из-за дождя. В этом году она проиграла 7 мин 47 сек и результат на финише 1:11:15 сейчас было вело 20 км. Она выиграла у самой себя 5 км велодистанции. В беге она ухудшила результат из-за травмы на сборах.
2. Шкарстане тоже собирается на чемпионат Мира и ей тоже надо попадать в 36 (а не 3Cool лучших от Европы.
3. На акватлоне в Даугавпилсе в беге из-за холода у неё случился приступ астмы, но и с ним она проиграла Даниеле только 16 сек.
4. Увидеть прогресс на вело можно только на гонке. В Квартейре Шкарстане ехала в одной группе с такой сильной спортсменкой как Жижина (лучшая юниорка из России) и не выпала из группы, хотя трасса была с горочками.
5. Шкарстане не когда не была хорошей пловчихой и у неё до сих пор только 1 разряд. В плавании она прогрессирует только потому, что работа идёт в правильном направлении, в отличии от некоторых.

Поэтому прежде чем делать какой-то анализ надо сначало изучить предмет.


19.05.2017 17:44
Hahahhaha eto pizdec !!!
Nu udachi vam kvalificirovatsa. Silnejwaja iz Juniorok u Rossiji eto Ekaterina Matiukh, na 5km sokratili a moze na vseh 8 Smile?Koroch moja pozicaja: jej oplachivajem, tebe net. Prosto ti vistupal protih Dobeljskih kogda vozili Sindiju i vseh ostaljnih na kubki Evropi, mol huli cajnikov vozitj, i ja tebya PODDERZIVAL vsegda. No sejchas ti zanimajewsa tem ze samim, chto s Mestere chto s Alikoj. Mne prosto zhalko devochku / a projegratjet ona kak minimum 10 min tam. Koroch sam rewaj, ti trener.
Ar Cieņu
Ingvars Ivanovs


20.05.2017 17:03
Sveicinati! Beidzam lamāties. Pēc būtības: Sakarā ar ktitēriju kārtošanu, bija rakstīts, ka tie, kas izpildīs 70p abās disciplīnās var pretendēt uz 100% finansējumu.Ingvars Savelija piedalīšanos Kicbuelā pamatoja. Vis OK. Vadimirs arī pamato. Vis ok. Tāpēc Aļikai ( kopā ar treneri Ingvaru Ivanovu un Savēliju) tiek dota iespēja par federācijas līdzekļiem piedalīties EČ. Kādas vēl var būt problēmas??? Sezona vēl visa priekša, analīzi uztaisīsim vēlēk.
Ar cieņu,
Anatolijs.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> Triathlon Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group


Rambler's Top100