mtb.lv
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
mtb.lv workshop
Baltic OPEN Aquathlon Championships 2016

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> Triathlon
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
allen
заслуженный писатель сия форума



Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 1450

СообщениеДобавлено: Вт Апр 12, 2016 10:04    Заголовок сообщения: Baltic OPEN Aquathlon Championships 2016 Ответить с цитатой

Atklatajs Baltijs Čempionāts akvatlona.
Latvijas kauss triatlonā 4.posms


NOLIKUMS
LAIKS UN VIETA
Akvatlons notiks svētdien, 08.05.2016.gada Ķīpsalas ielā 5, Rīga, LV-1048
Peldēšana – baseinā, skriešana -- pilsētas ielās.
Sacensību sākums: plkst. 12:00

SACENSĪBU VADĪBA
Sacensības organizē sporta klubs „Piramida Triathlon Club” sadarbībā ar LTF.
Sacensību galvenais tiesnesis – Vladimirs Kuzmenko (tel.29445993)

SACENSĪBU PROGRAMMA
Norise Laiks/ plkst. Distance
Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās 10:00 -11:45
Iesildīšanās baseinā 11:00– 11:50
Starts pirmajam peldējumam 12:00
Starts skriešanā ~ 14:00
Apbalvošana ~ 17:00

VECUMA GRUPAS UN DISTANCES
Vecuma grupas Dzimšanas gadi Distance Papildus
Sievietes (W) Vīrieši (M)
W9 M9 2007. – 2008. gads 50m + 500m
W11 M11 2005. – 2006. gads 100m + 500m
W70 M70 1946 dz. gads un vecākas 100m + 500m

W13 M13 2003. – 2004. gads 200m + 1000m
W50 1966.dz. gads un vecākas 200m + 1000m
W60 M60 1956.dz. gads un vecāki 200m + 1000m
WO MO 2000.dz. g. un vecāki/as 200m + 1000m

W15 M15 2001. – 2002. gads 500m + 2500m
M50 1957. – 1966 gads 500m + 2500m

W17 M17 1999. – 2000. gads 1000m + 5000m
W19 M19 1997. – 1998. gads 1000m + 5000m
W M 1977. – 1996. gads 1000m + 5000m
W40 M40 1967. – 1976. gads 1000m +5000m

W9 M9 W11 M11 WO MO Nav nepieciešama LTF licence!
Parejam grupām licences ir obligāta

DALĪBAS MAKSA
Līdz 06.05.2016 plkst.24.00
W M W40 M40 WO MO W50 M60 M50 20, EUR (ar LTF licences 15,- EUR)
W15 M15 W17 M17 W19 M19 W13 M13 15,- EUR (ar LTF licences 10,- EUR)
M9 W9 W11 M11 W60 W70 M70 10,- EUR (ar LTF licences 5,- EUR)
Sacensības diena
W M W40 M40 WO MO W50 M60 M50 40, EUR
W15 M15 W17 M17 W19 M19 W13 M13 30,- EUR
M9 W9 W11 M11 W60 W70 M70 20,- EUR

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta un beidzās 06.05.2016 plkst. 12.00.
Dalībniekiem, kuri samaksājuši dalības maksu un uz sacensībām neierodas, samaksātā nauda par dalību sacensībās netiek atgriezta.


APBALVOŠANA
1– 3. vietu ieguvēji katrā vecuma grupā (izņemot WO un MO) tiks apbalvoti ar kausiem.

AVSOLUTA VĒRTĒJUMS (vīrieši un sievietes )
1.vieta -- 100,-EUR
2.vieta -- 50,-EUR
3.vieta -- 30,-EUR

KLUBA VĒRTĒJUMS:
1.vieta -- 150,-EUR
2.vieta -- 100,-EUR
3.vieta -- 50,-EUR
Komandā drīkst pieteikt neierobežotu dalībnieku skaitu, bet komandas rezultātu veido 5 labāko dalībnieku vietu summa garajā distancē (1000m + 5000m). Minimālais komandu skaits 3.

BALTIJAS ČEMPIONĀTS VĒRTĒJUMS STARP VALSTĪM:
1.vieta -- 150,-EUR
2.vieta -- 100,-EUR
3.vieta -- 50,-EUR
Komandā drīkst pieteikt neierobežotu dalībnieku skaitu, bet komandas rezultātu veido 5 labāko dalībnieku vietu summa garajā distancē (1000m + 5000m) no viena valsti. Minimālais komandu skaits 3

PIETEIKŠANĀS SACENSĪBĀM
- Sacensību pieteikumi ir jāaizpilda pieteikumu formas. Pieteikumus iesūtīt līdz 06.05.2016g. plkst.12.00 uz e-pasta adresi: piramida.triathlon@inbox.lv
Dalības maksas tikai caur banka konta, apmaksas veids – pārskaitījums uz šādiem rekvizītiem:
Piramida Triathlon club,
Reģ.nr. 40008189803,
konts LV61HABA0551032862228,
maksājuma uzdevumā norādot: dalībnieka vārdu, uzvārdu, sacensību nosaukumu.
Organizācijas varat saņemt rēķins.

PAMATNOTEIKUMI
• Sacensības notiek saskaņā ar ITU un FINA peldēšanas sacensību noteikumiem un prasībām, un sacensību nolikumu.
• Peldēšana starts no ūdens.
• Pirmie īsie svilpe sportisti pieeja pie malu baseinu.
• Pēc otrā ilgi svilpe sportisti ieņemt sākuma pozīciju ūdenī.
• Sportistiem ir nepieciešams pieskarties roku vai kāju pie baseina sienas
• Pēc komandu ON YOUR MARK sportists ir gatavs sākt.
• Nākošais signāls būs starta signāls.
• Ja viena josla ir iesaistīts divi sportisti, katrs sportists peld uz izraudzītā tiesneša mala.
• Ar vairākiem dalībniekiem pirms pirmajā 50 m sportistiem ir jāievēro ņemt labo pusi.
• Sacensību galvenājam tiesnesim ir tiesības diskvalificēt dalībnieku par lēnu peldēšanu (vairāk nekā divas minūtes 100 m).
• Vecuma grupas S40,V40,S50,V50,V60 drīkst startēt jaunākās vecuma grupās;
• Vecumas grupas V19,S19,V15,S15,VJB,S13,V13,S11,V11,S9,V9 drīkst startēt vecākās vecuma grupās.
• Katrs sacensību dalībnieks (vai viņa pārstāvis) pirms starta reģistratūrā ar savu parakstu apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību izvēlētās distances veikšanai. Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, jābūt līdzi atbildīgai personai, kas paraksta dalībnieka pieteikuma anketu.
• Sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieka iespējamajām traumām sacensību laikā.
• Peldēšanā var izmantot jebkura tekstila peldkostīmu, izņemot neoprēna. Peldkostīma atbilstību sacensību nolikumam nosaka sacensību galvenais tiesnesis.
Pirms peldēšanas dalībniekiem jābūt pulcēties pie tiesnešiem .
Par kavēšanos uz pulcēšanu būs diskvalifikācija.

IZMAIŅAS SACENSĪBU NOLIKUMĀ
Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā.
Organizatori nav atbildīgi par nolikuma nezināšanu.

PROTESTI
Pretenzijas tiek pieņemtas iemaksājot 20,- EUR. Pamatotas pretenzijas gadījumā nauda tiek atgriezta.

DAŽĀDI
LTF licences varēs iegādāties arī sacensību dienā – sacensību reģistratūrā. ‘
Pārējā laikā – licences var iegādāties Ganību dambī 25D, Rīgā!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
allen
заслуженный писатель сия форума



Зарегистрирован: 13.09.2007
Сообщения: 1450

СообщениеДобавлено: Пн Май 09, 2016 09:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

2016 Aquathlon Open Baltic Championships

50m + 500m
club number group swim run finish
1 Arta Mestere 2008 Piramida Triathlon Club 300 W9 00:01:07 00:02:12 00:03:19
2 Riekstiņa Undīne Rūta 2009 individ. 298 W9 00:01:26 00:02:16 00:03:42
50m+500m
1 Kaspars Jubelis 2008 MPBJSS 297 M9 00:00:49 00:01:31 00:02:20
2 Valērijs Barinovs 2007 individ. 296 M9 00:00:41 00:01:41 00:02:22
3 Jegors Muho 2007 Silenes pagasts 295 M9 00:00:42 00:01:41 00:02:23
4 Jaroslavs Orbidāns 2008 individ. 294 M9 00:00:44 00:01:49 00:02:33
5 Rihards Leja 2008 SK Metroons 292 M9 00:00:58 00:01:39 00:02:37
6 Boriss Gavrilovs 2007 individ. 291 M9 00:00:44 00:01:57 00:02:41
7 Aksels Veģeris 2008 SPORTLAT 293 M9 00:00:51 00:01:54 00:02:45
100m + 500m
1 Deimantė Barzdenytė 2005 Panevėžys triathlon club 290 W11 00:01:25 00:01:41 00:03:06
2 Skrodele Katrīna 2005 individ. 286 W11 00:01:39 00:01:36 00:03:15
3 Dārta Mestere 2005 Piramida Triathlon Club 288 W11 00:01:35 00:01:45 00:03:20
4 Smilte Kartanaite 2005 Panevėžys triathlon club 287 W11 00:01:43 00:01:55 00:03:38
5 lidija Unzule 2005 DTC Jaunība 220 W11 00:01:49 00:01:54 00:03:43
6 Ļubomila Abramova 2005 DTC Jaunība 221 W11 00:01:48 00:02:09 00:03:57
100m + 500m
1 Valērijs Čurgelis 2005 DTC Jaunība 132 M11 00:01:19 00:01:41 00:03:00
2 Adrians Jaudzems 2006 Piramida Triathlon Club 284 M11 00:01:35 00:01:45 00:03:20
3 Roberts Orbidāns 2006 individ. 283 M11 00:01:36 00:01:46 00:03:22
4 Kārlis Zeidaks 2005 individ. 222 M11 00:01:46 00:01:46 00:03:32
2016 Aquathlon Open Baltic Championships

200m+1000m club number group swim run finish
1 Polina Petrova 2004 Kipsalas peldbaseins 278 W13 00:02:52 00:03:39 00:06:31
2 Beatričė Vinciūnaitė 2003 Triathlon Team DARNA 281 W13 00:03:03 00:03:37 00:06:40
3 Brigita Šniukštaitė 2004 Triathlon Team DARNA 279 W13 00:03:17 00:03:53 00:07:10
4 Magde Strazdaite 2003 Panevėžys triathlon club 277 W13 00:03:35 00:03:40 00:07:15
5 Ugnė Paurytė 2004 Triathlon Team DARNA 280 W13 00:03:59 00:03:52 00:07:51
6 Anna Unzule 2004 DTC Jaunība 218 W13 00:03:30 00:04:33 00:08:03

1 Artūrs Liepa 2003 Carnikavas sporta centrs 267 M13 00:02:27 00:03:15 00:05:42
2 Ričards Sniedze 2003 Piramida Triathlon Club 274 M13 00:02:28 00:03:25 00:05:53
3 Kasparas Apkavičius 2003 Panevėžys triathlon club 273 M13 00:02:48 00:03:27 00:06:15
4 Sandis Kornijenko 2003 DTC Jaunība 130 M13 00:02:48 00:03:28 00:06:16
5 Francis Veģeris 2003 SPORTLAT 272 M13 00:02:52 00:03:36 00:06:28
6 Armands Petaško 2003 DTC Jaunība 219 M13 00:03:11 00:03:39 00:06:50
7 Pijus Dapkus 2004 Triathlon Team DARNA 275 M13 00:03:27 00:03:27 00:06:54
8 Kristupas Rimkus 2004 Panevėžys triathlon club 268 M13 00:03:30 00:03:26 00:06:56
9 Maksis Veģeris 2003 SPORTLAT 271 M13 00:03:14 00:03:50 00:07:04
10 Titas Kartanas 2003 Panevėžys triathlon club 269 M13 00:04:00 00:03:46 00:07:46
11 Jānis Riekstiņš 2004 individ. 270 M13 00:03:18 00:03:18

1 Andrejs Gavrilovs 1998 individuāli 263 MO 00:02:14 00:03:07 00:05:21
2 Vdovicenko Juris 1983 individuāli 262 MO 00:03:44 00:03:44

1 Ineta Aulika 1962 individ. 265 W50 00:04:47 00:04:45 00:09:32

1 Vilis Mednis 1951 individuāli 264 M60 00:06:08 00:04:46 00:10:54
500m+2500m club number group swim run finish
1 Evelina Tomkevičiūtė 2001 Panevėžys triathlon club 261 W15 00:07:04 00:10:19 00:17:23

1 Lukas Prokopavičius 2001 Panevėžys triathlon club 258 M15 00:07:54 00:09:33 00:17:27
2 Matvejs Suharževskis 2002 individ. 257 M15 00:07:35 00:13:03 00:20:38

1 Raimonds Garenčiks 1955 Carnikavas sporta centrs 255 M50 00:07:11 00:11:23 00:18:34
2 Virbulis Buzas 1964 Panevėžys triathlon club 254 M50 00:08:41 00:10:45 00:19:26
3 Toms Pikšens 1966 253 M50 00:09:02 00:10:32 00:19:34
1000+5000 club number group swim run finish
1 Alona Ribakova 1991 Piramida Triathlon Club 245 W 00:12:34 00:22:54 00:35:28
2 Alina Ranceva 1983 Panevėžys triathlon club 243 W 00:16:57 00:23:57 00:40:54
3 Anita Lebedeva 1991 DTC Jaunība 4 W 00:17:48 00:24:04 00:41:52

1 Elīna Sanda Zaķe 1997 individ. 144 W19 00:13:56 00:27:12 00:41:08
2 Elza Mestere 1997 Piramida Triathlon Club 246 W19 00:17:24 00:25:44 00:43:08

1 Aļika Škarstāne 1999 Piramida Triathlon Club 247 W17 00:14:15 00:23:35 00:37:50
2 Unė Narkūnaitė 2000 Triathlon Team DARNA 251 W17 00:16:15 00:23:07 00:39:22
3 Viltė Narkūnaitė 2000 Triathlon Team DARNA 252 W17 00:16:50 00:23:24 00:40:14
4 Fausta Rimkutė 1999 Panevėžys triathlon club 250 W17 00:16:15 00:25:07 00:41:22
5 Karolina Lukšytė 2000 Panevėžys triathlon club 249 W17 00:17:16 00:26:41 00:43:57

1 Antra Roga 1973 Carnikavas sporta klubs 223 W40 00:16:17 00:26:04 00:42:21

1 Vasily Krestyaninov 1997 Fryzino 236 M 00:12:31 00:17:53 00:30:24
2 Titas Pumputis 1997 Panevėžys triathlon club 233 M 00:13:23 00:18:45 00:32:08
3 Gints Skroderis 1987 DTC Jaunība 35 M 00:14:13 00:19:03 00:33:16
4 Arturs Sprukts 1996 DTC Jaunība 217 M 00:13:10 00:20:22 00:33:32
5 Ingvars Ivanovs 1987 DTC Jaunība 89 M 00:14:29 00:20:17 00:34:46
6 Stanislavs Vaipans 1992 Piramida Triathlon Club 232 M 00:13:33 00:21:25 00:34:58
7 Janius Strazdas 1996 Panevėžys triathlon club 230 M 00:16:58 00:18:33 00:35:31
8 Anton Medvedev 1980 OldsCool 234 M 00:17:30 00:19:25 00:36:55
9 Aigars Judzis 1979 individ. 228 M 00:16:53 00:21:32 00:38:25
10 Aleksandrs Praščuks 1986 individ. 229 M 00:20:35 00:21:05 00:41:40
11 Pāvels Lehkoduhs 1987 Zoorbagan 227 M 00:21:36 00:24:06 00:45:42

1 Savelijs Suharževskis 1999 DTC Jaunība 90 M17 00:13:06 00:18:24 00:31:30
2 Tautvydas Radzevičius 2000 Panevėžys triathlon club 238 M17 00:14:04 00:18:31 00:32:35
3 Artjoms Gajevskis 2000 DTC Jaunība 3 M17 00:13:16 00:20:07 00:33:23
4 Tadas Cesevičius 1999 Triathlon Team DARNA 240 M17 00:13:36 00:20:49 00:34:25
5 Matas Barzdenis 2000 Panevėžys triathlon club 241 M17 00:14:52 00:20:51 00:35:43
6 Mārtiņš Balčūns 2000 individ. 237 M17 00:13:48 00:22:47 00:36:35
7 Mārcis Pīnups 1998 DTC Jaunība 68 M17 00:15:06 00:22:48 00:37:54
8 Edgars Horužonoks 1999 DTC Jaunība 2 M17 00:15:06 00:24:54 00:40:00
9 Artjoms Kuzins 2000 Piramida Triathlon Club 239 M17 00:16:11 00:25:02 00:41:13

1 Zigmars Kalvans 1998 Piramida Triathlon Club 235 M19 00:13:35 00:22:30 00:36:05

1 Māris Liepa 1970 Carnikavas sporta centrs 226 M40 00:14:48 00:20:49 00:35:37
2 Aivars Uzuls 1963 DTC Jaunība 231 M40 00:16:54 00:19:27 00:36:21
3 Jevgēnijs Peženkovs 1975 PK "Champions" 225 M40 00:16:59 00:20:24 00:37:23
Denis Astafyev 1972 individ. 224 M40 00:18:21
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов mtb.lv -> Triathlon Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group


Rambler's Top100